Головна - Новини

Новини

4 жовтня 2017р.
Уночі 4 жовтня на одній з вулиць районного центру працівники поліції охорони затримали підозрілого чоловіка. У нього вилучили пакунок із сухим нарковмісним зіллям. Нині розпочато досудове розслідування.
4 жовтня 2017р.
Харківська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України кожного року проводить комплексні спортивні змагання. Поліцейські охорони постійно приймають участь у спартакіадах, підвищуючи власний рівень розвитку службово-прикладних видів спортута пропагуючи здоровий спосіб життя.  
4 жовтня 2017р.
В ніч на 4 жовтня в Гадяцькому районі поліцейські охорони затримали невідомого, який зливав газовий конденсат з однієї із газоконденсатних свердловин.  
4 жовтня 2017р.
Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні цей день є також Днем ветерана.  
4 жовтня 2017р.
3 жовтня 2017 року в Управлінні поліції охорони в м. Києві відбулось 15 засідання поліцейської комісії.
4 жовтня 2017р.
Відбулося дві спроби крадіжки у міських торгівельних закладах, але їх припинили працівники поліції охорони.
4 жовтня 2017р.
Завершився всеукраїнський осіння соціальна акція «Квартира під охорону 2017». За 15 днів 47 мешканців Рівненської області встановили охоронну сигналізацію у своїх помешканнях за акційною ціною.
4 жовтня 2017р.
Дівчині не вдалося винести за межі каси супермаркету поцуплений товар, оскільки заклад перебуває під надійним захистом поліції охорони.