Головна - Новини

Новини

3 жовтня 2017р.
Сьогодні на базі Управління поліції охорони в місті Сєвєродонецьк відбулися заняття по тактико-спеціальній підготовці за участю співробітників батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Луганській області.  
3 жовтня 2017р.
Управління поліції охорони в Миколаївській області спільно з центром тактико-спеціальної підготовки «БУЛАТ» проводять для жінок курс особистої безпеки «Ultima Ratio».  
3 жовтня 2017р.
На Сумщині двоє працівників поліції охорони врятували життя чоловіка ще до приїзду швидкої допомоги. На вулиці міста Охтирка сталася бійка, у чоловіка зупинилося серце. Якби не вчасне втручання поліцейських, подія мала б фатальні наслідки.
3 жовтня 2017р.
На Одещині поліцейські охорони затримали чоловіка, який скоїв крадіжку особистих речей у громадянина, що перебував напідпитку.  
3 жовтня 2017р.
Квартирні крадіжки – один з найпоширеніших видів злочинів. Більше половини квартирних злодіїв – неодноразово судимі злочинці. Спіймати злодія, що вже проник в квартиру, вкрай складно. Тому профілактика майнових злочинів – головне завдання правоохоронців у боротьбі зі злочинністю.  
3 жовтня 2017р.
Близько 14 години працівники поліції охорони отримали повідомлення про спрацювання кнопки «Термінового виклику поліції» в одному із магазинів Івано-Франківська.  
3 жовтня 2017р.
Близько11години на пульт централізованої охорони надійшов сигнал «Тривога» з одного з охоронюваних банків, розташованого по вулиці Соборній. До об’єкту за лічені хвилини прибув наряд взводу реагування батальйону поліції охорони.