Головна - Новини

Новини

24 жовтня 2017р.
Молодик прийшов до обмінного пункту та передав касиру для обміну 200 євро. Але працівниці довелося викликати поліцію охорони. Жінка діяла згідно з чинним законодавством, адже запідозрила, що євро, які хотів обміняти чоловік, фальшиві.  
24 жовтня 2017р.
Працівники Управління поліції охорони в Миколаївській області спільно з інструкторами центру тактико - спеціальної підготовки «БУЛАТ» вчитимуть жінок основам самозахисту, першої долікарської допомоги, використання для захисту підручних засобів.
24 жовтня 2017р.
22 жовтня, о 03:36, на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Дніпропетровській області надійшов сигнал про спрацювання сигналізації в кафе, що знаходиться на проспекті Слобожанському.
24 жовтня 2017р.
Генеральний директор Національного заповідника "Хортиця" Максим Остапенко дав високу оцінку роботи поліцейських охорони. До слова, потужний туристичний центр запорізького краю, який щороку відвідують близько 250 тисяч відвідувачів, вже 20 років перебуває під надійним захистом поліції охорони.
24 жовтня 2017р.
А це, у свою чергу, допоможе запобігти масштабному загоранню, врятувати майно громадян та навіть їхнє життя.
24 жовтня 2017р.
Працівники поліції охорони Вінницької області здійснюють охорону частини Південного магістрального нафтопроводу ПАТ "Укртранснафта", який пролягає у Миколаївській області. Але під час служби правоохоронцям доводиться затримувати не лише зловмисників, які крадуть нафтопродукти.