Головна - Новини

Новини

23 жовтня 2017р.
21 жовтня 2017 року в спортивному залі Управління поліції охорони в Одеській області було проведено турнір з настільного тенісу серед працівників підрозділів Управління поліції охорони в Одеській області, присвячений Дню створення служби охорони.  
23 жовтня 2017р.
Чернівчанин розбив екран банкомату самообслуговування на вулиці Руській, що в обласному центрі. Завдяки спрацюванню охоронної сигналізації та професійним діям поліцейських охорони правопорушника вдалося швидко затримати.  
23 жовтня 2017р.
Кожний раз дивуєшся, навіщо люди йдуть на такі безглузді крадіжки. У торгівельному комплексі села Фонтанка жінка намагалась вкрасти велику кількість солодощів, але була затримана працівниками поліції охорони.
23 жовтня 2017р.
22 жовтня у Вінниці близько другої години ночі на головний пульт централізованого спостереження Центру технічної охорони поліції охорони надійшов сигнал про спрацювання кнопки "Термінового виклику поліції" в нічному клубі на вулиці Пирогова. До місця події негайно вирушив наряд поліції охорони.  
23 жовтня 2017р.
29 жовтня служба охорони відзначає ювілей – 65 років з Дня створення. За ці роки у службі багато чого змінилося і продовжує змінюватися, вдосконалюватися. Все більше громадян стають замовниками саме поліцейської охорони, а це свідчить про високий рівень довіри.
23 жовтня 2017р.
Близько четвертої години ранку наряд поліції охорони отримав повідомлення про спрацювання сигналізації цілісності телефонного кабелю ВАТ «Укртелеком» в багатоповерхівці, розташованій у спальному районі міста. На місці події поліцейські виявили невідомого, який до їх приїзду встиг зрізати 74 метри телефонного кабелю.  
23 жовтня 2017р.
Увечері 21 жовтня, під час бійки, яка виникла між двома чоловіками, один з них наніс іншому ножове поранення. Нападник намагався втекти з місця злочину, але був затриманий нарядом поліції охорони.
23 жовтня 2017р.
Цими вихідними поліцейські охорони виїжджали на спрацювання сигналізації у і запобігли крадіжці.