Головна - Новини

Новини

20 жовтня 2017р.
Для профілактики і запобігання крадіжкам поки не існує більш надійних та ефективних засобів, аніж надійні замки та охоронна сигналізація.  
20 жовтня 2017р.
Сьогодні, 20 жовтня 2017 року, працівники Департаменту поліції охорони та Обухівського районного відділу Управління поліції охорони Київщини провели профілактичне заняття для дітей загальноосвітньої школи, розташованої в с. Жуківці, що в Обухівському районі Київської області.
20 жовтня 2017р.
У Одеському санаторному навчально-виховному комплексі № 313 перебувають дітки з ранніми проявами туберкульозної інфекції, які потребують особливого догляду та підходу. Саме до них і завітали одеські правоохоронці.  
20 жовтня 2017р.
Завершився чемпіонат з міні-футболу серед силовиків Полтавської області. А з голови ніяк не йде відома пісня про результат матчу між Аргентиною та Ямайкою.  
20 жовтня 2017р.
Підсумкова перевірка рівня службової підготовленості працівників Управління поліції охорони в Чернівецькій області проходила у два етапи. Оцінювала теоретичні знання та практичні навички правоохоронців комісія, призначена наказом начальника Управління.  
20 жовтня 2017р.
Скориставшись тим, що настали теплі осінні дні, поліцейські охорони Управління поліції охорони розгорнули інформаційний намет у місті Калуш, де поспілкувалися з громадянами щодо необхідності встановлення охоронної сигналізації.  
20 жовтня 2017р.
Підсумкова перевірка зі службової підготовки - це своєрідний іспит на професійну придатність кожного співробітника поліції охорони, тестування особового складу з функціональної, тактичної, вогневої та загальнопрофільної підготовки.  
20 жовтня 2017р.
Вранці старший сержант поліції батальйону Управління поліції охорони повертався зі служби, коли помітив біля гаражів, розташованих між багатоповерхівками, двох чоловіків, які копирсалися біля воріт одного з гаражів та сперечались один з одним.  
20 жовтня 2017р.
Усіх чоловіків, які перебували в стані алкогольного сп'яніння, було оперативно затримано. По всіх фактах наразі триває перевірка.  
20 жовтня 2017р.
У Приморському районі пара безхатченків встигла скоїти крадіжку в магазині та нанести тілесні ушкодження охоронцю.