Головна - Новини

Новини

2 жовтня 2017р.
1 жовтня в Україні відзначають день працівника освіти. В країні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.
2 жовтня 2017р.
Працівники поліції охорони Обухівського району близько 17.00 прибули на сигнал «Тривога» до приватного будинку, який знаходиться у місті Обухів Київської області - там спрацювала охоронна сигналізація.
2 жовтня 2017р.
Йдеш до магазину і не знаєш, що тебе там чекає. У Суворовському районі чоловік перебравши спиртних напоїв напав з ножем на молоду пару.
2 жовтня 2017р.
Представники правоохоронних органів Полтавщини вперше взяли участь у заході, який популяризує наукові знання.
2 жовтня 2017р.
Близько 23.00 на пульт УПО в Закарпатській області надійшов сигнал „Тривога” з охоронюваного об’єкту - автовокзалу міста Мукачева.
2 жовтня 2017р.
Більше 600 чоловік прийняли в ньому участь. Працівник Управління поліції охорони в Донецькій області став призером півмарафону, прибігши до фінішу другим.
2 жовтня 2017р.
Інцидент трапився в одному з ресторанів Івано-Франківська – нетверезі агресивні чоловіки вчинили бійку та погрожували працівникам закладу. Аби втихомирити хуліганів та уникнути загострення ситуації бармен натиснув «тривожну» кнопку поліції охорони.