Головна - Новини

Новини

18 жовтня 2017р.
В Управлінні поліції охорони Харківської області провели стройовий огляд і перевірили рівень фізичної підготовки офіцерів. Поліцейські складали нормативи з бігу, віджимання, качали прес. Захід відбувся в навчально-спортивному центрі «Акварена».  
18 жовтня 2017р.
З метою спортивно-масової роботи, популяризації серед особового складу працівників поліції охорони здорового способу життя та підтримки іміджевої складової у соціальних зв’язках, поліцейські охорони Херсону взяли участь у змагання з гирьового спорту.
18 жовтня 2017р.
"Виросту та буду працювати в поліції охорони!" Саме під таким гаслом було проведено конкурс дитячої творчості на кращий малюнок з тематики діяльності поліції охорони. А вже сьогодні, 18 жовтня 2017 року, у Департаменті служби зібралася спеціальна конкурсна комісія, аби визначити переможців та призерів конкурсу.  
18 жовтня 2017р.
Чемпіонат було проведено серед працівників силових структур Донецької та Луганської областей.  
18 жовтня 2017р.
Працівники Управління поліції охорони Івано-Франківської області підвели підсумки службової та фінансово-господарської діяльності підрозділів охорони за 9 місяців 2017 року.
18 жовтня 2017р.
Близько першої години ночі наряд поліції охорони отримав повідомлення про спрацювання охоронної сигналізації в приміщенні одного з магазинів великої продуктової мережі, розташованої у спальному районі міста.