Головна - Новини

Новини

17 жовтня 2017р.
Відвідувачі супермаркетів Рівного у вихідні дні тричі намагалися винести за межі каси неоплачені товари. Завадили скоєнню крадіжки працівники поліції охорони.  
17 жовтня 2017р.
17 жовтня 2017 року працівники Департаменту поліції охорони, Управління патрульної поліції у м. Києві, Центру систем безпеки поліції охорони та Шевченківського районного відділу УПО в місті Києві провели профілактичне заняття для дітей столичного ліцею-інтернату №23.
17 жовтня 2017р.
Під час заліків з підсумкової перевірки поліцейських охорони Закарпаття перевірили на готовність до виконання повсякденних оперативно-службових завдань.  
17 жовтня 2017р.
Днями співробітники Управління відвідали музей коштовного і декоративного каміння, якому присвоєно статус наукового об’єкта, що становить національне надбання України.  
17 жовтня 2017р.
Заступник начальника відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони в Одеській області підполковник поліції Геннадій Чорномаз був запрошений до Одеської гімназії №1 імені А.П. Бистріної, щоб взяти участь у складі журі конкурсу стройової пісні серед учнів.  
17 жовтня 2017р.
У вихідні поліцейські охорони двічі виїжджали до охоронюваного супермаркету, що на вулиці Коновальця в Івано-Франківську - обидва рази на пульт централізованої охорони надходили сигнали «Тривога».  
17 жовтня 2017р.
14 жовтня в Одесі відбулися масові акції та заходи з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва. Цього дня працівники підрозділів Управління поліції охорони в Одеській області, які брали безпосередню участь в АТО із захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, отримали нагороди від Голови Одеської обласної державної адміністрації та Одеської міської ради.  
17 жовтня 2017р.
16 жовтня, близько опівдня, під час патрулювання об’єктів паливно-енергетичного комплексу автопатруль Кременчуцького міжрайонного відділу поліції охорони виявив в Машівському районі снаряд часів Другої світової війни калібру 45-мм.  
17 жовтня 2017р.
У місті Кропивницькому об 11 годині вечора наряд поліції охорони отримав повідомлення про спрацювання сигналізації цілісності телефонного кабелю ВАТ «Укртелеком», колодязь з комунікаціями якого знаходиться в одному із спальних районів міста.  
17 жовтня 2017р.
В Луцьку урочисту клятву ліцеїста склали 90 вихованців місцевого правознавчого ліцею з посиленою фізичною підготовкою, яким опікується волинська поліція.