Головна - Новини

Новини

12 жовтня 2017р.
12 жовтня 2017 року близько третьої години ночі до наряду реагування поліції охорони Криворізького МВ УПО надійшло повідомлення від чергової пульту - спрацювала охоронна сигналізація на об’єкті, що знаходиться на мікрорайоні Ювілейний.  
12 жовтня 2017р.
Поліція охорони діє в єдиній системі Національної поліції, безпосередньо будучи силовим підрозділом в структурі органів внутрішніх справ. Однією з найважливіших особливостей поліції охорони є оперативне реагування на спрацювання, тривожні сповіщення, виклики по лінії "102".  
12 жовтня 2017р.
Під час зустрічі з особовим складом було розглянуто та оцінено службову та фінансово-господарську діяльність підрозділів служби під час звітного періоду.  
12 жовтня 2017р.
11 жовтня працівники поліції охорони на «гарячому» затримали громадянина 1985 року народження, який в Южному районі міста Кам`янське пошкодив, а потім обпалював телефонні дроти.  
12 жовтня 2017р.
52-річний працівник заводу намагався вивести кольоровий метал на автомобілі ЗІЛ, зробивши в ньому схованки.  
12 жовтня 2017р.
Кнопки термінового виклику поліції незамінні у неординарних чи екстрених ситуаціях, коли немає можливості скористатись телефонним зв’язком, натомість є нагальна необхідність викликати на допомогу правоохоронців.
12 жовтня 2017р.
Співробітники Управління поліції охорони оперативно затримали раніше засудженого чоловіка, який в Дніпровському районі Запоріжжя зі стоматології викрав майно.
12 жовтня 2017р.
В неділю у Рівному поліцейські охорони на «гарячому» затримали двох зловмисників, які намагалися винести за межі кас гіпермаркету неоплачені товари.