Головна - Новини

Через спорт до взаєморозуміння: поліцейські охорони Полтавщини як частинка громадянського суспільства (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 1 серпня 2017р.

Спортивні досягнення поліцейських охорони Полтавщини вже давно перестали дивувати та сприйматись як щось надзвичайне. Від професійних видів спорту до загальновідомих спортивних змагань з міні-футболу, волейболу, легкої атлетики чи навіть хокею - полтавські поліцейські охорони знайшли можливість відзначити свою участь.

Вже давно колеги з інших областей сприймають команду поліції охорони Полтавщини як міцний горішок у щорічному всеукраїнському чемпіонаті команд поліції охорони з професійної майстерності «Кращий за професією». Заслуженою повагою не лише серед представників правоохоронних органів Полтавщини, а й на загальнодержавному рівні користується їх команда з міні-футболу - неодноразовий переможець та призер обласних чемпіонатів серед правоохоронців і всеукраїнських змагань кращих команд поліцейських охорони.

 

 

Легка атлетика, гирьовий спорт, волейбол, хокей - ці та інші види спорту дають можливість правоохоронцям не лише знайти ще один спосіб самовираження, а й певним чином відволіктись від напруженого ритму службової діяльності, в той же час тримаючи свій дух та тіло в постійному тонусі. Колеги ж щоразу сприймають досягнення своїх товаришів як перемоги всього колективу, а невдачі - як власні поразки. У підсумку, спорт справді сприяє створенню позитивної атмосфери в колективах поліцейських охорони, що не може не відображатись на ефективності правоохоронної діяльності.

Та найбільше радує те, що, за свідченнями окремих відгуків на публікації у засобах масової інформації, спортивне життя правоохоронців цікавить і позитивно сприймається не лише товаришами та колегами, але й пересічними громадянами. До прикладу, нещодавно на Урядову гарячу лінію надійшло схвальне звернення від жительки Полтавської області пані Олени. В минулому вона займалася спортом і не змогла залишитися байдужою до новини про перемогу команди поліцейських охорони Полтавщини у турнірі з міні-футболу. До слова, похвала адресувалася працівнику Управління поліції охорони області Валерію Яновському, який , завдяки спортивним перемогам колег, до деталей відпрацював навички коментування їх участі у різноманітних спортивних змаганнях.

В Управлінні поліції охорони в Полтавській області таку увагу громадськості до спортивного життя підрозділу вважають ще одним кроком до усвідомлення того, що поліція охорони є не замкнутою в собі правоохоронною структурою, а невід'ємною частинкою українського суспільства.

- Розуміння того, що пересічних громадян цікавить і професійне, і внутрішнє життя представників поліції охорони, покладає на нас підвищену відповідальність до покращення якості в усіх сферах своєї діяльності, - запевняють в УПО в Полтавській області.

Усі фото - з архіву УПО в Полтавській області, останнє - Урядова гаряча лінія.

Прес-служба Департаменту поліції
охорони за інформацією Управління
поліції охоронив Полтавській області