Головна - Новини

Бухгалтер поліції охорони Рівненщини отримала обласну відзнаку «Жінка - лідер» (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 16 травня

12 травня в Рівненському залу камерної та органної музики відбулося традиційне нагородження переможниць конкурсу «Жіноче обличчя Рівненщини». Однією із переможниць конкурсу стала Ірина Кидун - провідний бухгалтер та голова первинної профспілкової організації Управління поліції охорони в Рівненській області.

Святкова зала зібрала велику кількість глядачів, які прийшли вболівати за своїх конкурсанток, вручити їм квіти, привітати з перемогою в престижному конкурсі, популярному серед жінок Рівненщини. Організатори свята – дві наймасовіші громадські організації - Федерація профспілок області і Спілка жінок Рівненщини - проводили обласний конкурс серед жінок-лідерів профспілкових організацій, жінок-трудівниць, успішних жінок у сфері бізнесу, об’єднаних Клубом ділових жінок при Спілці.

Голова обласної профспілки працівників державних установ Іларіон Кучерявий зазначив, що профспілкові лідери завжди прагнуть бути ближчими до людей та допомагати.

- Цього року від поліції охорони представлена мила, хороша Ірина Іванівна. Вона добре характеризується на роботі, відмінниця по службі, відмінниця по життю. Нехай їй щастить у всьому, - підкреслив Іларіон Кучекрявий. - Не можу не відзначити, з великою повагою, роль і значущість Гульчук Нелі Олександрівни - керівника профспілки УПО в Рівненській області. Вона була номінантом п’ятої асамблеї. Це людина, яка поважає колектив, вміє зосередити увагу на головному, цілеспрямувати роботу, знайти спільну мову з керівництвом заради інтересів колективу, - додав він.

Привітати Ірину Кидун з перемогою прийшли колеги, рідні та близькі. Зокрема, начальник Управління поліції охорони в Рівненській області полковник поліції Михайло Кононенко. Щирі вітання та прекрасні квіти були вручені чарівній переможниці, яка варта найкращих побажань. Її поважає колектив, цінує керівництво.

Щиро вітаємо колегу з поважною відзнакою і бажаємо їй прекрасних миттєвостей, кар’єрних здобутків та щасливого життєвого шляху.

Управління поліції охорони
в Рівненській області