Головна - Новини

Більше 120 жінок Миколаївщини вирішили пройти курс підготовки з особистої безпеки «Ultima Ratio» (ФОТО, ДОДАНО ВІДЕО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 24 жовтня 2017р.

Працівники Управління поліції охорони в Миколаївській області спільно з інструкторами центру тактико - спеціальної підготовки «БУЛАТ» вчитимуть жінок основам самозахисту, першої долікарської допомоги, використання для захисту підручних засобів.

Майстер бойових мистецтв з Іспанії Оскар Аранго став ініціатором проекту «Zero Tolerance», про який дізналися в Україні з 2010 року. Дана система самооборони розроблена на раціональному застосуванні сили, можливості використовувати прості і природні техніки, включаючи психологічну підготовку. Курс розраховано на дітей і жінок, зокрема на тих, хто постраждав від насильства.

- Статистика свідчить про те, що люди похилого віку, жінки та діти залишаються найбільш вразливою категорією населення, проти якої скоюються різноманітні правопорушення. На жаль, найчастіше за все саме ці люди стають жертвами злочинів, - розповідає начальник відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони капітан поліції Микола Кислий.

Проблема насильства чи то в сім'ї, чи то в повсякденному житті, існує не тільки в нашій країні, але й в усьому світі.

Враховуючи статистику злочинів та накопичений досвід своєї діяльності, поліцейські охорони з центром тактико - спеціальної підготовки «БУЛАТ» прийняли рішення про спільне проведення курсу самооборони для жінок.

- Мета цього курсу - перш за все навчити жінок правильному аналізу обстановки, щоб використовувати її ефективно. Адже, в будь-якому випадку, кращий захист - це уникнення конфлікту, - ділиться досвідом керівник центру тактико - спеціальної підготовки «БУЛАТ» Сергій Рязанов.

Для організаторів курсу кінцевою метою є готовність жінок дати відсіч будь-якій агресії як на фізичному, так й на психологічному рівні.

- Кілька років тому я пережила ситуацію, коли на мене напав чоловік в під'їзді, кинув обличчям на підлогу, почав погрожувати й вимагати віддати мобільний телефон та сумочку. Страх і жах, який в той момент я пережила, переслідував мене майже півроку, - розповідає Олена, учасниця курсу.

Понад 120 жінок прийшли в Управління поліції охорони Миколаївської області, щоб пройти курс особистої безпеки. Після організаційних моментів, частина жінок побували на першому занятті і вже дізналися про деякі основи самозахисту.

 

Всі жінки, які вже зареєструвалися, пройдуть курс «Ultima Ratio» протягом трьох місяців.

Решту охочих, організатори проекту запрошують пройти курс особистої безпеки після попереднього запису за адресою: м.Миколаїв, вул. Шевченко, 52.

Заняття будуть проходити в приміщенні Управління поліції охорони Миколаївської області за адресою: м.Миколаїв, вул. Шевченко, 52.

Додаткова інформація та попередній запис за телефонами:

+38 (095) 55-11-333

+38 (093) 435-24-55

+38 (067) 509-79-52

Управління поліції охорони
в Миколаївській області