Головна - Новини

Багатоборство тілоохоронців триває: бодігарди шукають "вибухові пристрої" у автомобілі (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 11 травня

У Вінниці завершується ХХІ Чемпіонат України з багатоборства бодігардів. Вранці учасники уже продемонстрували навички подолання смуги перешкод на автомобілі, а зараз у Центральному парку ім. М. Горького шукають у автівках «вибухові пристрої».

Робочий день кожного тілоохоронця починається з огляду автомобіля VIP-особи на наявність несправностей та загроз, в тому числі – вибухівки. Процес пошуку небезпечних предметів та речовин вимагає від учасників продуманих, чітких і,звісно, правильних дій.

Під час даного етапу змагань тілоохоронцям потрібно оглянути автомобіль ззовні та зсередини і знайти два умовних «вибухових пристрої», а також предмети, які вказують на наявність вибухівки.

Після даного етапу змагань головний суддя та суддівська колегія, рекомендована Федерацією охоронців України, підіб’є результат Чемпіонату. І вже сьогодні ввечері відбудеться нагородження переможців, які невдовзі вирушать до Грузії на Чемпіонат з багатоборства тілоохоронців уже світового рівня.

Нагадаємо, що з 9 по 11 травня у Вінниці триває Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців, участь у якому беруть 26 команд з України, Румунії, Молдови, Азербайджану, Болгарії та Китаю. Національну поліцію України на змаганнях представляють п’ять команд поліції охорони: Управління поліції охорони з фізичної безпеки у м. Києві, а також Управління поліції охорони в Київській, Чернівецькій, Вінницькій та Львівській областях. Раніше тілоохоронці уже продемонстрували надання невідкладної медичної допомоги VIP-особі, техніку і тактику захисту VIP-особи під час пішого супроводу, рукопашний бій та стрілецькі навички.

Прес-служба Департаменту поліції охорони,
Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м.Києві