Головна - Новини

В агентстві «Укрінформ» за участю заступника начальника Управління поліції охорони в м. Києві відбулася прес-конференція «Квартирні крадіжки. Як вберегти своє житло від злочинних посягань?»

Рубрика: Місто Київ
Опубліковано: 11 вересня 2017р.

Як захиститися від «домушників» та про заходи безпеки розповів під час прес-конференції конференції заступник начальника Управління поліції охорони в м. Києві Віктор Веклич.

Сьогодні в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» представників засобів масової інформації було повідомлено про проведення соціальної акції «Квартира під охорону 2017»

Під час прес-конференції Віктор Веклич повідомив про проведення соціальної акції «Квартира під охорону 2017».  З 14 до 30 вересня столична поліція охорони  візьме житло під охорону за половину вартості монтажних та пусконалагоджувальних робіт.

- За 8 місяців 2017 року в Києві скоєно 3720 квартирних крадіжок. За аналогічний період 2016 року було скоєно 5700. Тобто ми спостерігаємо значне зниження випадків цього виду злочину - зауважив Віктор Веклич.

Проте, квартирні крадіжки завжди були найпоширенішим видом майнових посягань. Сьогодні злодії стають дедалі досвідченішими та винахідливішими, тому від несанкціонованого проникнення оселю на 100% не захищають ні надійні замки, ні надсучасні броньовані двері чи ґрати на вікнах. Натомість, як показує досвід, вже один тільки факт наявності в будинку охоронної сигналізації змушує багатьох квартирних злодіїв відмовитись від скоєння злочину.

На даний час підрозділами Управління поліції охорони міста Києва за допомогою технічних засобів охороняється близько 52 тисяч помешкань громадян.

У Києві цілодобово патрулюють 39 груп затримання поліції охорони, що здійснюють реагування на сигнали «Тривога» з охоронюваних квартир, приватних будинків та об’єктів.

За дорученням Національної поліції України та з метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам з 14.09 по 30.09.2017 року поліція охорони спільно з територіальними органами НПУ проводить осінню соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону-2017».

У зазначений період підрозділи поліції охорони зможуть взяти під охорону квартиру або будинок за половину вартості монтажних та пусконалагоджувальних робіт, а точніше – сплачується вартість охоронного обладнання, а монтажні та пусконалагоджувальні роботи з обладнання помешкання сигналізацією фахівці підрозділів поліції охорони виконують за половину їх вартості.

Крім того, учасникам антитерористичної операції на Сході України та членам родин загиблих учасників АТО поліція охорони пропонує встановити охоронну сигналізацію у помешканні з 75-ти відсотковою знижкою на монтажні та пусконалагоджувальні роботи.

Для прийому, обробки та контролю відпрацювання звернень працює Контактно-інформаційний центр Центру систем безпеки поліції охорони. Усі звернення фіксуються та обробляються з допомогою технічних засобів у напівавтоматичному режимі. Це дає змогу в будь-який момент контролювати стан виконання заявки.

Після виконання монтажних робіт та укладання договору на охорону власність громадян гарантовано перебуватиме під захистом поліції охорони. У разі спроби зловмисників проникнути до помешкання, на пульт поліції охорони надійде сигнал «Тривога» й мобільна група добре підготовлених та належно озброєних поліцейських охорони прибуде на місце події за кілька хвилин, щоб завадити зловмисникам заволодіти майном, яке перебуває під охороною.

Управління поліції охорони в м. Києві,
Антоніна Олійник