Головна - Новини

56-річну мешканку Львова затримали за крадіжку з торгівельного центру

Рубрика: Новини
Опубліковано: 7 грудня 2017р.

Учора, близько 16.00, поліцейські охорони у Львові затримали громадянку за крадіжку у торговому центрі, що по вулиці Володимира Великого. Вона викрала продуктів харчування на 645 гривень.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Дане правопорушення карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Загалом, в українських супермаркетах зросла кількість крадіжок товару покупцями. Це пов'язано з розширенням торгових мереж та з збільшенням кількість любителів поїсти на дурняк.

Список товарів, які люблять привласнювати громадяни, великий. У лідерах –м’ясні, кондитерські вироби, алкоголь. Загалом викрадають від копійкових дрібниць до ноутбуків.

Крадіжка в супермаркетах (шопліфтінг) - це особливий вид правопорушення, при якому відбувається неозброєне викрадення продукції в магазинах роздрібної торгівлі з відкритою викладкою. Потенційним крадієм може виявитися практично будь-хто, незалежно від національності, віку чи соціальної приналежності.

За офіційною статистикою, щорічно в світі в результаті крадіжок у магазинах роздрібна торгівля втрачає товарів на суму понад 10 мільярдів доларів, тобто десь більше 25 мільйонів на день.

Працівники Управління поліції охорони постійно виїжджають за сигналами «Тривога» з магазинів, супермаркетів, гіпермаркетів де скоюють крадіжки.

Управління поліції охорони
у Львівській області