Головна - Новини

Новини

вчора
Увечері, на одній з вулиць міста Одеси, поліцейські охорони зупинили 30-річного чоловіка, у якого при поверхневому огляді виявили поліетиленовий пакетик з подрібненою речовиною зеленого кольору, схожу на наркотичну.   
вчора
Зловмисники проникли на територію Новокаховського електромеханічного заводу, який є охоронюваним об'єктом, і намагалися вкрасти звідти метал. Однак прямо на місці злочину були затримані працівниками поліції охорони.  
вчора
До чергової частини Маріупольського відділу поліції охорони надійшло повідомлення про те, що невідомий знімає листи покрівельного заліза з даху покинутої будівлі - колишнього універмагу.  
вчора
Поліцейські охорони Черкаської області вкотре охороняють об’єкти, де проводиться зовнішнє незалежне оцінювання - забезпечують цілісність і бережність тестових матеріалів, пропускний режим в приміщеннях, здійснюючи сканування учасників тестування ручними металошукачами з метою виявлення заборонених предметів.  
вчора
Сьогодні Криворізький відділ поліції охорони взяв участь у святі останнього дзвоника, яке відзначалося Криворізькою загальноосвітньою школою-інтернатом І-ІІ ступенів №1 Криворізької міської ради Дніпропетровської області.  
вчора
Екіпаж групи реагування Маріупольського відділу поліції охорони отримав повідомлення з пульту централізованого спостереження - на об'єкті, що охороняється, спрацювала кнопка тривожного виклику поліції.  
вчора
Працівники Управління поліції охорони в Житомирській області забезпечують правопорядок та безпеку у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Упродовж двох днів під час тестувань було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись правил проведення ЗНО.  
вчора
Днями в Управлінні поліції охорони Київської області завітали фахівці патрульної поліції Київщини - для ознайомлення особового складу поліції охорони з питаннями профілактики скоєння порушень правил дорожнього руху.  
вчора
В Україні триває зовнішнє незалежне оцінювання. 24 травня відбувся іспит з української мови і літератури, під час якого у Тернополі поліцейські охорони виявили 11 порушників.  
вчора
24 травня наряд поліції охорони прибув на повідомлення по спецлінії «102», що в сміттєвому баку поряд з однією з полтавських шкіл виявлено викинутий кимось тубус від ручного гранатомета.