Головна - Новини

Новини

вчора
Під час патрулювання екіпаж групи реагування Маріупольського відділу поліції охорони звернув увагу на чоловіка, який на парковці біля супермаркету лупив ногами автомобілі, та кидався на перехожих з погрозами.
вчора
Злодій шляхом пошкодження дверей намагався проникнути до офісного приміщення, але не знав, що поки ламав двері, на об’єкті спрацювали сповіщувачі сигналізації.  
вчора
До співробітника поліції охорони, який знаходився на посту на контрольно-пропускному пункті до Маріупольського торгівельного морського порту, звернувся чоловік, який повідомив про підозрілий предмет біля входу до КПП.  
вчора
О 20:42 на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Херсонській області надійшов сигнал про спрацювання тривожної сигналізації в банку на вулиці Петренка у Суворовському районі Херсону. Наряд швидкого реагування поліції охорони негайно прибув на місце виклику.  
вчора
Завдяки оперативному реагуванню на виклик по спецлінії «102» наряду поліції охорони батальйону Управління поліції охорони в Черкаській області вдалось затримати автомобільного злодія.  
вчора
У залі спортивного комплексу «Торпедо» відбулись змагання з волейболу серед працівників підрозділів поліції охорони Запорізької області.  
вчора
Дотримання поліцейськими правил службового етикету, субординації, увічливості у стосунках з колегами по службі, громадянами і представниками ЗМІ є невід’ємною складовою та запорукою формування позитивного іміджу поліції, необхідною передумовою поглиблення партнерських стосунків з населенням. Тому, аби вдосконалити навички професійного спілкування для поліцейських охорони був проведений спеціальний тренінг.
вчора
Квартирна крадіжка - подія завжди вкрай неприємна. Що ж зробити, щоб убезпечити себе від непроханих гостей і наступних за цим проблем? Слід дотримуватися одного важливого правила - не бути спільником того, хто бажає вас пограбувати.  
15 березня
У Миколаєві підвели підсумки обласного конкурсу, який проводився серед профспілкових організацій державних установ. Переможцем став колектив Управління поліції охорони в Миколаївській області.  
15 березня
13 березня на пульт централізованого спостереження Криворізького відділу поліції охорони надійшов сигнал тривоги з торгово-розважального центру. На місце події негайно вирушив наряд реагування поліції охорони.