Головна - Новини

Новини

вчора
23 червня начальник Управління поліції охорони в Донецькій області полковник поліції Сергій Приляпа провів робочу зустріч з колегами - працівниками Бахмутського міжрайонного відділу поліції охорони. Обговорили найбільш актуальні питання, що стоять перед поліцією охорони сьогодні та перспективи її розвитку до кінця року.  
вчора
Сьогодні, о першій годині ночі, наряд реагування Сєвєродонецького міжрайонного відділу поліції охорони, перебуваючи на маршруті патрулювання, побачив займання автомобіля «Opel Vectra» біля одного з будинків по проспекту Центральний міста Сєвєродонецька.
вчора
Управління поліції охорони, патрульної поліції та Холодногірського відділу поліції провели спільні оперативно-тактичні навчання з метою підвищення ефективності співпраці між нарядами органів поліції в екстремальних умовах.
вчора
22 червня близько о 13 годині поліцейські охорони затримали чоловіків, які намагалися скоїти крадіжку у магазині спортивних товарів.  
вчора
Протягом травня-червня працівники поліції охорони забезпечували охорону публічної безпеки та порядку під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти на пунктах тестування на території Чернігівської області.  
вчора
Двох чоловіків затримали працівники батальйону поліції охорони за обґрунтованими підозрами у зберіганні та вживанні наркотичних засобів. 31-річного мешканця першої столиці застали за приготуванням наркотичної суміші, а 21-річний харків’янин попався під час спроби сховати пакунок забороненої речовини.  
вчора
Близько 16.00 години дня, наряд поліції охорони Запоріжжя під час несення служби з охорони території промислового підприємства затримав співробітника заводу, який виносив «на собі» 6 кг кольорового металу.
22 червня
Вчора близько 19 години до наряду реагування поліції охорони звернувся громадянин та повідомив, що неподалік житлового будинку на пустирі знаходиться боєприпас. Поліцейські охорони негайно вирушили на місце події.  
22 червня
22-23 червня у Києві відбувається Перший міжнародний конгрес з питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху в Україні під гаслом: "Безпека на дорогах України заради життя людини". Долучився до роботи конгресу і начальник Департаменту поліції охорони генерал поліції третього рангу Сергій Будник, який також є Головою координаційної Ради загальнонаціонального Форуму з безпеки дорожнього руху та громадської організації "Фонд сприяння безпеці дорожнього руху".  
22 червня
У Івано-Франківську поліцейські охорони припинили п'яні витівки нетверезого чоловіка, які він влаштував у крамниці. Порушника доставили до відділу поліції.