Головна - Новини

Новини

20 липня
Поліція охорони єдина в Україні охоронна структура працівники якої мають визначені Законом права та повноваження на озброєну охорону та застосування владних функцій щодо правопорушників. Поліція охорони є структурним підрозділом Національної поліції України.
20 липня
Начальник Управління поліції охорони в Донецькій області полковник поліції Сергій Приляпа провів нараду з керівниками територіальних підрозділів поліції охорони на якій підвели підсумки роботи за перше півріччя 2018 року.
20 липня
Командир батальйону №1 Управління поліції охорони в Одеській області старший лейтенант Андрій Нєдов був гостем програми «Тема дня» у студії телеканалу «Град».
20 липня
Керівництво Національної поліції України приділяє багато уваги питанням надання якісних охоронних послуг представникам агропромислового комплексу, адже саме в цій галузі почастішали випадки рейдерських захоплень та нападів на поля з метою отримання незаконних прибутків.
20 липня
В Управлінні поліції охорони Херсонської області відбулася розширена нарада, під час якої розглянули результати діяльності підрозділів Управління упродовж шести місяців поточного року, визначили пріоритетні завдання на друге півріччя та напрямки роботи, що потребують доопрацювання.
19 липня
В одному із супермаркетів міста поліцейські охорони затримали жінку, яка намагалася вийти з торгівельного закладу з неоплаченим товаром.
19 липня
В Управлінні поліції охорони Харківської області підсумували службову та фінансово-економічну діяльність за 6 місяців поточного року. Обговорили керівники підрозділів поліції охорони проблемні питання і планові показники на наступний квартал.  
19 липня
У нелегкий літньо-осінній період жнив спокій аграріїв та збереження врожаю допомагає зберегти поліція охорони. Охорона полів для служби - не короткостроковий подвиг, а повсякденна робота.  
19 липня
Днями в селищі Нижня Київської області працівники поліції охорони затримали громадянина, який побив дружину.  
19 липня
Спільними та професійними діями поліцейські охорони та співробітники Богуславського відділення поліції оперативно затримали 60-річного автоугонщика.