Головна - Новини

Новини

вчора
Спрацювання кнопок «Терміновий виклик поліції» стало на заваді скоєнню крадіжок в торгівельних точках однієї з найбільших мереж супермаркетів Одеси.
вчора
Працівники Управління поліції охорони інформували жителів на центральній площі міста. Громадяни з цікавістю спілкувалися з поліцейськими охорони та дізнавалися про послуги, які надає служба. 
вчора
Поліцейських охорони Донеччини з викладацьким та керівним складом Донецького юридичного інституту МВС України пов’язують тісні ділові стосунки, адже заочну форму навчання цього закладу закінчили багато працівників, у тому числі і начальник Управління полковник поліції Сергій Приляпа. Багато працівників, отримавши відповідний рівень освіти, стали офіцерами, хорошими спеціалістами, завдяки чому поліція охорони Донеччини гармонійно розвивається у теперішній час, незважаючи на певні труднощ...
вчора
Цими вихідними група швидкого реагування Управління поліції охорони в Івано-Франківській області отримала сигнал від чергової пульту централізованого спостереження – у магазині на вулиці Коновальця, спрацювала охоронна сигналізації.
вчора
Вчора у місті Гайвороні, що у Кіровоградській області, близько десятої години ранку наряд поліції охорони отримав повідомлення по спецлінії «102» - на речовому ринку загубився трирічний хлопчик, який перебував там разом з батьками та старшими братами і сестрами. Поліцейські охорони негайно вирушили на пошуки дитини.  
19 серпня
18 серпня у Чемпіонаті з пауерліфтингу брали участь 8 команд області, в тому числі  - Управління поліції охорони Кіровоградщини. Всього до змагань долучилися 84 учасники.
19 серпня
Вночі, 19 серпня, близько першої години, наряд групи затримання  Краматорського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області огтримав повідомлення від оператора пульту централізованого спостереження про спрацювання засобів охоронно–пожежної сигналізації на об’єкті ТОВ «Севагротранс», що у місті Краматорську.
18 серпня
Сьогодні, 18 серпня, в Українському кризовому медіа-центрі працівники поліції охорони з різних областей України отримали відзнаки Європейської поліцейської асоціації України за конкретні випадки порятунку людського життя. Кожен з поліцейських виявив високий професіоналізм, мужність і сумлінність при виконанні службових обов’язків, зберігши найцінніше, що є у людини - життя.  
18 серпня
Сьогодні відбувся прямий ефір на радіостанції «Голос Столиці» за участю заступника начальника Управління поліції охорони в м. Києві Віктора Веклича. Під час ефіру обговорювалися питання безпеки громадян, методи особистого захисту та захисту майна.