• Поліція охорони з допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу. Якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації з практично 100% коефіцієнтом надійності.

  • Поліція охорони пропонує комплексне рішення щодо організації систем охорони автотранспорту та вантажоперевезень - спостереження за рухомими об’єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS, мережі GSM-900/1800 та радіозв'язку по всій території України та поза її межами.

     

  • Поліція охорони забезпечує централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Надійність охорони забезпечується роботою більш як 54 пультів централізованої охорони по всій території України, на сигнали з яких одночасно реагують 750-800 груп затримання поліції охорони. 

У Києві, на Софіївській площі, пройши урочистості з нагоди свята. В заходах взяли участь представники підрозділів Національної поліції, серед інших і Департамент поліції охорони, запрошені почесні гості. Серед присутніх були мер столиці Віталій Кличко, Голова РНБО Олександр Турчинов, Посол США в Україні Джефрі Пайєтт.
Сьогодні, 1 липня 2016 року, Національна академія внутрішніх справ відзначила 95 річницю з дня свого заснування. Навчальний заклад нині розвивається у всіх напрямках освітньої діяльності та зарекомендував себе як провідний науковий і методичний центр, базовий заклад для підготовки нової генерації правоохоронців.  
Чиї вони ті широкі плечі, за якими ховаються президенти, депутати, бізнесмени? Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців визначив найкращих янголів-охоронців, з якими ні в політиці, ні у бізнесі не страшно.  
На Чемпіонаті України «Тілоохоронець-2016» обидві команди Управління поліції охорони з фізичної безпеки показали високий і професійний рівень підготовки зі стрільби.  
Сьогодні, 12 червня, на аеродромі у с. Півці у Чернігівській області проходить другий день змагань Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців, під час якого учасники продемонстрували навички контраварійного водіння автомобілем та пошук вибухових пристроїв у автомобілі.  
сьогодні
У житті кожного народу є події, які назавжди входять в його історію, визначають свідомість, місце і роль у цивілізаційних процесах. Такі події пройшли червоною ниткою і через усю історію українсько...
вчора
У Департаменті поліції охорони відбулися урочистості, присвячені святкуванню Дня Державного Прапора України та 25 річниці Незалежності України. З привітаннями із сьогоднішнім та наступаючим державн...
вчора
Шановні колеги, вітаю вас з Днем Державного Прапора України! Поява українського прапора – блакитного з жовтим - пов`язана з революційною боротьбою українців за національну незалежність. Укр...
22 серпня
Збережемо у пам’яті імена тих працівників Державної служби охорони, а тепер вже поліції охорони, хто загинув у боротьбі зі злочинністю під час виконання службових обов'язків:
22 серпня
14 років тому, при виконання службового обов`язку загинув від рук злочинців міліціонер-водій групи затримання централізованої охорони батальйону міліції ВДСО при Херсонському МВ УМВС Ликов Олексій ...
22 серпня
22 серпня - День вшанування пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків.  
19 серпня
Управління поліції охорони в Київській області в рамках проведеного тендеру придбало в компанії "УкрАвто" 18 нових автомобілів для несення служби нарядами груп шв...
18 серпня
Останнім часом у зв`язку зі збільшенням кількості квартирних крадіжок, нападів та вуличних грабежів громадяни стурбовані власною безпекою. З цими питаннями і звернулися до очільника Департаменту жу...
18 серпня
Управління поліції охорони в Київській області в рамках проведеного тендеру придбало в компанії "УкрАвто" 18 нових автомобілів для несення служби нарядами груп швидкого реагування.  
16 серпня
Як вберегтися від грабежу на вулиці, які заходи безпеки вжити аби не привертати увагу зловмисників та як діяти в разі нападу – про це йшла розмова журналістів з начальником Департаменту поліц...
14 серпня
14 серпня на території автодрому СК «Чайка», що на околиці м. Києва, відбувся Кубок України з шосейно-кільцевих мотоперегонів – незабутнє та захоплююче видовище для всіх любителів...
11 серпня
Тема передачі: «Квартира під охорону. Профілактика квартирних крадіжок».

Новини регіонів

сьогодні
У житті кожного народу є події, які назавжди входять в його історію, визначають свідомість, місце і роль у цивілізаційних процесах. Такі події пройшли червоною ниткою і через усю історію української нації, засвідчивши прагнення народу до вільного, незалежного життя.
вчора
Поліцейськими Бахмутського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області затримано крадіїв мопеду у місті Світлодарську та припинено спробу здійснення крадіжки у місті Костянтинівці.
вчора
У Департаменті поліції охорони відбулися урочистості, присвячені святкуванню Дня Державного Прапора України та 25 річниці Незалежності України. З привітаннями із сьогоднішнім та наступаючим державними святами до колег звернувся т.в.о. начальника ДПО полковник поліції Віктор Тютюн.  
вчора
Шановні колеги, вітаю вас з Днем Державного Прапора України! Поява українського прапора – блакитного з жовтим - пов`язана з революційною боротьбою українців за національну незалежність. Український народ має історичну традицію створення своєї держави саме під цим знаменом, і визначив його національним символом козацтва впродовж багатьох століть.
22 серпня
З нагоди Дня Незалежності України в Управлінні поліції охорони в Одеській області відбувся турнір з настільного тенісу серед працівників поліції охорони та патрульної поліції.  
22 серпня
Керівництво Департаменту та Управління поліції охорони Донеччини вже неодноразово звертали увагу громадян на те, що крадії активізують свою діяльність напередодні та у вихідні дні, коли законослухняні люди відпочивають та не особливо думають про нагляд за власним майном. Натомість нещодавні події Слов’янську вкотре доводять – поліція охорони завжди дбає про об’єкти та майно, які перебувають під охороною.  
22 серпня
22 серпня відзначається День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків. Сьогодні відбулось урочисте покладання квітів до меморіалу пам’яті загиблих співробітників.
22 серпня
З ініціативи профспілкового комітету атестованих та вільнонайманих працівників Управління поліції охорони в Івано-Франківській області поліцейські охорони разом із своїми сім’ями відвідали мальовничий Буковель.
22 серпня
22 серпня в Головному управлінні Національної поліції області відбулися заходи, приурочені до Дня пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків. Вшанувати пам'ять загиблих правоохоронців прийшли їх рідні, близькі, друзі, колеги, представники органів влади Житомирщини.  
22 серпня
З 16 по 21 серпня на території Полтавщини вирував Сорочинський ярмарок.