• Поліція охорони забезпечує централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Надійність охорони забезпечується роботою більш як 54 пультів централізованої охорони по всій території України, на сигнали з яких одночасно реагують 750-800 груп затримання поліції охорони. 

  • Поліція охорони пропонує комплексне рішення по організації систем охорони автотранспорту і вантажоперевезень - спостереження за рухомими об'єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS , мережі GSM- 900/1800 і радіозв'язку по всій території України та за її межами.

     

  • Поліція охорони з допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу. Якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації з практично 100% коефіцієнтом надійності.

Сьогодні, 24 травня, у рамках Всеукраїнського тижня безпеки руху, до столичної Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» прибули поліцейські охорони, аби разом із іншими доброчинцями здати кров для використання у лікуванні дітей, постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах. 
Сьогодні, 22 травня 2018 року, в Україні стартує зовнішнє незалежне оцінювання якості освіти, яке триватиме до 13 червня. Охорону громадського порядку, життя, здоров’я та майна громадян під час цього процесу вкотре забезпечують працівники поліції охорони.  
Днями у Полтаві заступник начальника Департаменту поліції охорони полковник поліції Олег Іващенко вручив ключі від шести нових службових автомобілів працівникам нарядів реагування Управління поліції охорони Полтавщини.  
26 травня 2018 року відбудеться фінал Ліги Чемпіонів УЄФА сезону 2017-2018, на якому переможці матчу отримають головний трофей європейського клубного футболу. Наразі Кубки Ліги Чемпіонів перебувають під належною охороною поліцейських Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві.  
Сьогодні, 16 травня на базі центрального стадіону міста Вінниці відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед особового складу поліції охорони. Мета змагань - активізація фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи та популяризація здорового способу життя поліцейських.  
вчора
Увечері, на одній з вулиць міста Одеси, поліцейські охорони зупинили 30-річного чоловіка, у якого при поверхневому огляді виявили поліетиленовий пакетик з подрібненою речовиною зеленого кольору, сх...
вчора
Зловмисники проникли на територію Новокаховського електромеханічного заводу, який є охоронюваним об'єктом, і намагалися вкрасти звідти метал. Однак прямо на місці злочину були затримані працівникам...
вчора
До чергової частини Маріупольського відділу поліції охорони надійшло повідомлення про те, що невідомий знімає листи покрівельного заліза з даху покинутої будівлі - колишнього універмагу.  
вчора
Поліцейські охорони Черкаської області вкотре охороняють об’єкти, де проводиться зовнішнє незалежне оцінювання - забезпечують цілісність і бережність тестових матеріалів, пропускний режим в п...
вчора
Сьогодні Криворізький відділ поліції охорони взяв участь у святі останнього дзвоника, яке відзначалося Криворізькою загальноосвітньою школою-інтернатом І-ІІ ступенів №1 Криворізької міської ради Дн...
вчора
Екіпаж групи реагування Маріупольського відділу поліції охорони отримав повідомлення з пульту централізованого спостереження - на об'єкті, що охороняється, спрацювала кнопка тривожного виклику полі...
вчора
Днями в Управлінні поліції охорони Київської області завітали фахівці патрульної поліції Київщини - для ознайомлення особового складу поліції охорони з питаннями профілактики скоєння порушень прави...
вчора
В Україні триває зовнішнє незалежне оцінювання. 24 травня відбувся іспит з української мови і літератури, під час якого у Тернополі поліцейські охорони виявили 11 порушників.  
вчора
24 травня наряд поліції охорони прибув на повідомлення по спецлінії «102», що в сміттєвому баку поряд з однією з полтавських шкіл виявлено викинутий кимось тубус від...
вчора
З 22 травня по 17 липня 2018 року на території Миколаївської області працюватимуть 130 пунктів ЗНО та 22 пункти для перевірки результатів тестування. Для вступників до магістратури додатково будуть...
вчора
Начальник Департаменту поліції охорони полковник поліції Олександр Гаврилюк представив особовому складу нового виконуючого обов’язки начальника Управління поліції охорони Київщини Віталія Кри...
вчора
За результатами виїзду на повідомлення по спецлінії «102» поліцейські охорони затримали у Кременчуці чоловіка, який вчинив крадіжку мобільного телефону.  

Новини регіонів

вчора
Увечері, на одній з вулиць міста Одеси, поліцейські охорони зупинили 30-річного чоловіка, у якого при поверхневому огляді виявили поліетиленовий пакетик з подрібненою речовиною зеленого кольору, схожу на наркотичну.   
вчора
Зловмисники проникли на територію Новокаховського електромеханічного заводу, який є охоронюваним об'єктом, і намагалися вкрасти звідти метал. Однак прямо на місці злочину були затримані працівниками поліції охорони.  
вчора
До чергової частини Маріупольського відділу поліції охорони надійшло повідомлення про те, що невідомий знімає листи покрівельного заліза з даху покинутої будівлі - колишнього універмагу.  
вчора
Поліцейські охорони Черкаської області вкотре охороняють об’єкти, де проводиться зовнішнє незалежне оцінювання - забезпечують цілісність і бережність тестових матеріалів, пропускний режим в приміщеннях, здійснюючи сканування учасників тестування ручними металошукачами з метою виявлення заборонених предметів.  
вчора
Сьогодні Криворізький відділ поліції охорони взяв участь у святі останнього дзвоника, яке відзначалося Криворізькою загальноосвітньою школою-інтернатом І-ІІ ступенів №1 Криворізької міської ради Дніпропетровської області.  
вчора
Екіпаж групи реагування Маріупольського відділу поліції охорони отримав повідомлення з пульту централізованого спостереження - на об'єкті, що охороняється, спрацювала кнопка тривожного виклику поліції.  
вчора
Працівники Управління поліції охорони в Житомирській області забезпечують правопорядок та безпеку у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Упродовж двох днів під час тестувань було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись правил проведення ЗНО.  
вчора
Днями в Управлінні поліції охорони Київської області завітали фахівці патрульної поліції Київщини - для ознайомлення особового складу поліції охорони з питаннями профілактики скоєння порушень правил дорожнього руху.  
вчора
В Україні триває зовнішнє незалежне оцінювання. 24 травня відбувся іспит з української мови і літератури, під час якого у Тернополі поліцейські охорони виявили 11 порушників.  
вчора
24 травня наряд поліції охорони прибув на повідомлення по спецлінії «102», що в сміттєвому баку поряд з однією з полтавських шкіл виявлено викинутий кимось тубус від ручного гранатомета.