• Поліція охорони забезпечує централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Надійність охорони забезпечується роботою більш як 54 пультів централізованої охорони по всій території України, на сигнали з яких одночасно реагують 750-800 груп затримання поліції охорони. 

  • Поліція охорони пропонує комплексне рішення щодо організації систем охорони автотранспорту та вантажоперевезень - спостереження за рухомими об’єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS, мережі GSM-900/1800 та радіозв'язку по всій території України та поза її межами.

     

  • Поліція охорони з допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу. Якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації з практично 100% коефіцієнтом надійності.

Сьогодні, 1 липня 2016 року, Національна академія внутрішніх справ відзначила 95 річницю з дня свого заснування. Навчальний заклад нині розвивається у всіх напрямках освітньої діяльності та зарекомендував себе як провідний науковий і методичний центр, базовий заклад для підготовки нової генерації правоохоронців.  
Чиї вони ті широкі плечі, за якими ховаються президенти, депутати, бізнесмени? Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців визначив найкращих янголів-охоронців, з якими ні в політиці, ні у бізнесі не страшно.  
На Чемпіонаті України «Тілоохоронець-2016» обидві команди Управління поліції охорони з фізичної безпеки показали високий і професійний рівень підготовки зі стрільби.  
Сьогодні, 12 червня, на аеродромі у с. Півці у Чернігівській області проходить другий день змагань Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців, під час якого учасники продемонстрували навички контраварійного водіння автомобілем та пошук вибухових пристроїв у автомобілі.  
Костюм, пістолет і темні окуляри. У Чернігові зібралася янголи-охоронці українських VIP-ів. Те, що для них – рутина, для звичайної людини – бойовик.  
25 липня
Сьогодні, 25 липня, начальник Департаменту поліції охорони генерал поліції третього рангу Сергій Будник у розмові з журналістом телеканалу «Інтер» Яном Іванишиним обговорили ситуацію з ...
25 липня
Система «Термінового виклику поліції» або «тривожна» кнопка призначена для того, щоб громадяни, потрапивши в небезпечну життєву ситуацію, змогли швидко отримати допомогу пра...
25 липня
Велика відповідальність із забезпечення безпеки на території острова лягла на плечі Управління поліції охорони в Запорізькій області. Вже більше 20 років поспіль наряди поліції охорони забезпечують...
22 липня
За підтримки начальника Департаменту генерала поліції третього рангу Сергія Будника матеріально-технічну базу поліції охорони в Запорізькій області зміцнили вісім службових автомобілів ЗАЗ SENS, що...
22 липня
22 липня 2016 року в Запоріжжі під головуванням начальника Департаменту поліції охорони генерала поліції третього рангу Сергія Будника відбулася виїзна нарада з керівниками регіональних підрозділів...
20 липня
Журналісти програми «Новини» на телеканалі “UBR” поспілкувалися з начальником відділу технічного розвитку Департаменту поліції охорони Сергієм Кіфоруком на актуаль...
19 липня
- В Україні вже встановлено більше 8 тисяч «тривожних" кнопок, а в Києві - понад 900, – зокрема зазначив начальник Департаменту поліції охорони Сергій Будник.
18 липня
Сьогодні, 18 липня, начальник Департаменту поліції охорони генерал поліції третього рангу Сергій Будник став гостем програми «Відкрита студія». У розмові з ведучою Оксаною Маловічко та ...
16 липня
Сьогодні, 16 липня, на території спорткомплексу «Чайка», що у с.Чайки Києво-Святошинського району Київської області, відбувається спортивно-сімейний захід «Family drive» - с...
14 липня
13 липня 2016 року на території бази відпочинку «Світанок», що у місті Києві, відбувся футбольний поєдинок між працівниками структурних підрозділів Департаменту поліції охорони.
13 липня
У Харкові з 8 по 10 липня 2016 року в Саду імені Шевченка пройшов великий Всеукраїнський турнір з Муай Спорту та К-1 «Молодь проти наркотиків».
10 липня
10 липня продовжив свою роботу Чемпіонат України по шосейно-кільцевих перегонах на Київському автодромі «Чайка». Сьогодні у заході знову взяли участь поліцейські охорони.

Новини регіонів

вчора
Начальник відділу Управління поліції охорони в Одеській області підполковник поліції Олександр Шушин став гостем програми Микити Тароли та Олени Єремеєвої «Вечер на Думской».  
вчора
У зв’язку зі зростанням на території України кількості нападів на інкасаторські машини, в результаті яких гинуть працівники банків, поліція Донеччини вживає попереджувальних заходів.  
вчора
В м. Білгород-Дністровський близько третьої години ночі працівники наряду групи реагування Чорноморського міського відділу Управління поліції охорони здійснювали патрулювання, коли почули вигуки – хтось кликав на допомогу. Правоохоронці негайно вирушили у вказаному напрямку.  
вчора
Працівники наряду групи реагування поліції охорони під час патрулювання міста Горішні Плавні на «гарячому» затримали громадянина, який нищив чавунний паркан місцевого парку відпочинку.  
вчора
Чотири зухвалі напади на крамниці протягом одного ранку на Сумщині, що сколихнули інтернет та громадськість, а також чому приватні охоронні компанії не одразу повідомляють правоохоронців про крадіжки. Саме ці питання розглядали правоохоронці та представники громадськості у телепроекті «Своя правда» на каналі обласного телебачення.  
вчора
27 липня о 17 годині співробітники групи реагування Управління поліції охорони в Дніпропетровській області отримали по лінії «102» повідомлення, що у Марганці по вулиці Перспективній чоловік з предметом, схожим на ніж, женеться за жінкою.  
27 липня
Працівники Управління поліції охорони Одещини постійно розповідають мешканцям регіону про послуги, які надає поліція охорони. Днями рекламно-інформаційні палатки з даною метою було встановлено в містах Чорноморську, Ізмаїлі та Котовську.  
27 липня
Потурбуватися про безпеку власного помешкання – це завдання кожного із нас. Тільки встановивши охоронну систему, ви зможете спокійно зачинити двері свого дому і не перейматися за цінні речі у ньому.  
27 липня
У Івано-Франківську затримали молодика, який намагався втекти із закладу громадського харчування, не оплативши рахунок. Адміністратор ресторану вчасно викликав правоохоронців, і недобросовісний клієнт був змушений поїхати у відділ поліції.
27 липня
Останнім часом почастішали випадки крадіжок елітних спиртних напоїв. Дана ситуація стає, на жаль, швидше правилом, ніж винятком з нього. Так, днями в одному з районів Кривого Рогу стався інцидент: 47-річний мешканець міста був затриманий поліцейськими охорони під час спроби винести з магазину саме елітний алкоголь.