• Поліція охорони забезпечує централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Надійність охорони забезпечується роботою більш як 54 пультів централізованої охорони по всій території України, на сигнали з яких одночасно реагують 750-800 груп затримання поліції охорони. 

  • Поліція охорони пропонує комплексне рішення по організації систем охорони автотранспорту і вантажоперевезень - спостереження за рухомими об'єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS , мережі GSM- 900/1800 і радіозв'язку по всій території України та за її межами .

     

  • Поліція охорони з допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу. Якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації з практично 100% коефіцієнтом надійності.

На VII Чемпіонаті світу з багатоборства тілоохоронців, що стартував 17 вересня у Києві, Управління поліції охорони з фізичної безпеки м. Києва представляли чоловіча та жіноча збірні. У загальному заліку чоловіки вибороли бронзу, а жінки посіли чотирнадцяте місце.  
Тілоохоронці Управління поліції охорони з фізичної безпеки м. Києва борються за першість на IIV Чемпіонаті Світу з багатоборства тілоохоронців
Сьогоднішню нараду в Департаменті поліції охорони розпочали з приємного: нагородження співробітників підрозділу з фізичної охорони - переможців Чемпіонату Європи з багатоборства тілоохоронців.
У Києві, на Софіївській площі, пройши урочистості з нагоди свята. В заходах взяли участь представники підрозділів Національної поліції, серед інших і Департамент поліції охорони, запрошені почесні гості. Серед присутніх були мер столиці Віталій Кличко, Голова РНБО Олександр Турчинов, Посол США в Україні Джефрі Пайєтт.
Сьогодні, 1 липня 2016 року, Національна академія внутрішніх справ відзначила 95 річницю з дня свого заснування. Навчальний заклад нині розвивається у всіх напрямках освітньої діяльності та зарекомендував себе як провідний науковий і методичний центр, базовий заклад для підготовки нової генерації правоохоронців.  
вчора
Шановні педагоги! Щиро вітаю вас із прекрасним осіннім святом людей найгуманнішої мирної професії – Днем учителя!
29 вересня
Сьогодні, 29 вересня, представники Департаменту поліції охорони та Управління поліції охорони у м. Києві, з ініціативи та за підтримки Київської організації Національної спілки журналістів України,...
26 вересня
Заступник начальника Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві підполковник поліції Микола Вікарій поспілкувався з журналістами програми «Надзвичайні новини» про послуги ...
24 вересня
Сьогодні, 24 вересня, у Центральному парку культури та відпочинку «Маріїнський» відбуваються урочисті заходи з нагоди проведення традиційного свята столичної молоді «Юнь Києва зап...
22 вересня
Наталія Валевська – красива і талановита хмельничанка, яка сьогодні є успішною та відомою по всій Україні співачкою. Її професія пов’язана з постійними поїздками та гастролями, а відтак...
21 вересня
У п`ятницю, о 10.40, на Першому Національному радіо вийде програма «Резонанс», у якій очільник Департаменту поліції охорони розповість про призначення кнопок тривожної сигналізації у на...
21 вересня
На VII Чемпіонаті світу з багатоборства тілоохоронців, що стартував 17 вересня у Києві, Управління поліції охорони з фізичної безпеки м. Києва представляли чоловіча та жіноча збірні. У загальному з...
20 вересня
Останній етап змагань проходив в Маріїнському парку Києва. Учасники демонстрували своїх навички з оперативно-технічного огляду автомобіля і пошуку вибухових пристроїв.
19 вересня
На Чемпіонаті обидві команди Управління поліції охорони з фізичної безпеки м. Києва показали високий і професійний рівень підготовки.
18 вересня
Сьогодні, в рамках Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців, жіноча та чоловіча команди Управління поліції охорони з фізичної безпеки міста Києва показали рівень вміння керувати автомобілем в...
17 вересня
Відкриття VII Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців проходить на біля Арки «Дружба народів». На вході до майданчику було розгорнуто інформаційну палатку поліції охорони.
17 вересня
Тілоохоронці Управління поліції охорони з фізичної безпеки м. Києва борються за першість на IIV Чемпіонаті Світу з багатоборства тілоохоронців

Новини регіонів

вчора
В Ужгороді відбулась зустріч радника Міністра внутрішніх справ України, голови Громадської ради при МВС Володимира Мартиненка з представниками громадських організацій Закарпаття.  
вчора
Згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України в Управлінні поліції охорони в Чернігівській області вручено відомчі заохочувальні відзнаки поліцейським охорони за багаторічну та сумлінну службу.  
вчора
Шановні педагоги! Щиро вітаю вас із прекрасним осіннім святом людей найгуманнішої мирної професії – Днем учителя!
вчора
Проблема росту рівня квартирних крадіжок заполонила усю країну. В Запорізькій області рівень таких злочинів також збільшився на 15% у порівнянні з минулим роком.  
вчора
Начальник Управління поліції охорони в Чернівецькій області Сергій Чеботар вручив ключі від двох нових автомобілів працівникам підрозділу охорони Буковини. Цьогоріч автопарк поліції охорони оновився та збільшився на десять службових авто.  
вчора
«Як убезпечити квартиру від злочинних посягань?» – на це питання вдповідав заступник начальника Управління поліції охорони в Одеській області Ігор Шишименко.
вчора
Працівники Мукачівського міжрайонного відділу поліції охорони здійснювали патрулювання вулицями міста, й вже було поверталися на вранішній інструктаж. Проїжджаючи вулицею Росвигівською, неподалік одного з магазинів, побачили загублений гаманець. Вирішили зупинитися.
вчора
Щодня протягом акційного періоду працівники Управління поліції охорони в Одеській області розповідали мешканцям про послуги, що надає поліція охорони та про соціальну акцію, яка триває з 15 по 30 вересня.
29 вересня
Сьогодні, 29 вересня, представники Департаменту поліції охорони та Управління поліції охорони у м. Києві, з ініціативи та за підтримки Київської організації Національної спілки журналістів України, взяли участь у медіа-дні зі сталого місцевого розвитку, проведеному спільним Проектом Європейського Союзу та Програмою Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ).  
29 вересня
Поліцейські охорони Херсону з задоволенням проводять екскурсії і бесіди з дітками дитячих навчальних закладів, присвячені всебічному інформуванню про безпеку життєдіяльності та охорону (ФОТО)