• Поліція охорони забезпечує централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Надійність охорони забезпечується роботою більш як 54 пультів централізованої охорони по всій території України, на сигнали з яких одночасно реагують 750-800 груп затримання поліції охорони. 

  • Поліція охорони пропонує комплексне рішення по організації систем охорони автотранспорту і вантажоперевезень - спостереження за рухомими об'єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS , мережі GSM- 900/1800 і радіозв'язку по всій території України та за її межами.

     

  • Поліція охорони з допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу. Якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації з практично 100% коефіцієнтом надійності.

Сьогодні, до Південної Пальміри прибули працівники зі всіх регіонів України для участі у змаганнях з маневрування на службових автомобілях серед поліцейських-водіїв підрозділів Департаменту поліції охорони. У змаганнях беруть участь 28 команд співробітників поліції охорони.
4 серпня У Міністерстві внутрішніх справ відзначили 60 кращих працівників різних підрозділів поліції з різних куточків України. Серед нагороджених - і працівники Департаменту поліції охорони.  
4 серпня з нагоди Дня Національної поліції України глава держави Петро Порошенко вручив високі державні нагороди працівникам Національної поліції, які відзначилися при виконанні своїх обов’язків. Нагороди з рук Президента України отримали двоє поліцейських охорони.
Сів у потяг, розважився алкоголем, однак перебрав, а вже за годину до прибуття до пункту призначення опинився у відділку поліції - так днями завершилась подорож жителя Франківщини до Ужгорода. Через що затримали чоловіка, дивіться у відеосюжеті:
У Сумах поліцейські охорони в одному із гіпермаркетів затримали 35-річного крадія. Чоловік до цього вже мав проблеми з законом. Через що затримали чоловіка, дивіться у відеосюжеті:
18 серпня
Сьогодні, 18 серпня, в Українському кризовому медіа-центрі працівники поліції охорони з різних областей України отримали відзнаки Європейської поліцейської асоціації України&nbs...
18 серпня
Сьогодні відбувся прямий ефір на радіостанції «Голос Столиці» за участю заступника начальника Управління поліції охорони в м. Києві Віктора Веклича. Під час ефіру обговорювалися питання...
15 серпня
У 80 багатоповерхових будинках Києва, щоб запобігти крадіжкам ліфтового обладнання, теплових лічильників тощо, планується встановити охоронну сигналізацію поліції охорони. Мешканці цих висоток прог...
15 серпня
У Дніпрі працівники поліції охорони на гарячому затримали крадія інтернет-обладнання. 26-річний зловмисник не знав, що у приміщенні встановлена кнопка тривожного виклику поліції. Правоохоронці приб...
11 серпня
10 серпня на базі «Одеського автомобільного клубу» пройшли завершальні етапи та нагородження учасників змагання зі швидкісного маневрування на службових автомобілях серед підрозділів Де...
9 серпня
Сьогодні, до Південної Пальміри прибули працівники зі всіх регіонів України для участі у змаганнях з маневрування на службових автомобілях серед поліцейських-водіїв підрозділів Департаменту поліції...
7 серпня
Віктор Ігнатенко більше 20 років працює в поліції охорони у Сумах. Має трьох дітей та професійно займається спортом. Але отримані під час служби поранення на кілька місяців вклали його на лікарняне...
5 серпня
4 серпня У Міністерстві внутрішніх справ відзначили 60 кращих працівників різних підрозділів поліції з різних куточків України. Серед нагороджених - і працівники Департаменту поліції охор...
5 серпня
4 серпня з нагоди Дня Національної поліції України глава держави Петро Порошенко вручив високі державні нагороди працівникам Національної поліції, які відзначилися при виконанні своїх обов’яз...
4 серпня
Начальник Департаменту поліції охорони генерал поліції третього рангу Сергій Будник привітав колег із професійним святом.  
4 серпня
Шановні колеги! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!
1 серпня
Близько опівночі на одній з автозаправних станцій столиці спрацювала кнопка «Термінового виклику поліції». За кілька хвилин наряд реагування Управління поліції охорони в м. Києві прибув...

Новини регіонів

сьогодні
Спрацювання кнопок «Терміновий виклик поліції» стало на заваді скоєнню крадіжок в торгівельних точках однієї з найбільших мереж супермаркетів Одеси.
сьогодні
Працівники Управління поліції охорони інформували жителів на центральній площі міста. Громадяни з цікавістю спілкувалися з поліцейськими охорони та дізнавалися про послуги, які надає служба. 
сьогодні
Поліцейських охорони Донеччини з викладацьким та керівним складом Донецького юридичного інституту МВС України пов’язують тісні ділові стосунки, адже заочну форму навчання цього закладу закінчили багато працівників, у тому числі і начальник Управління полковник поліції Сергій Приляпа. Багато працівників, отримавши відповідний рівень освіти, стали офіцерами, хорошими спеціалістами, завдяки чому поліція охорони Донеччини гармонійно розвивається у теперішній час, незважаючи на певні труднощі, пов’язані з проведенням у регіоні антитерористичної операції.
сьогодні
Цими вихідними група швидкого реагування Управління поліції охорони в Івано-Франківській області отримала сигнал від чергової пульту централізованого спостереження – у магазині на вулиці Коновальця, спрацювала охоронна сигналізації.
сьогодні
Вчора у місті Гайвороні, що у Кіровоградській області, близько десятої години ранку наряд поліції охорони отримав повідомлення по спецлінії «102» - на речовому ринку загубився трирічний хлопчик, який перебував там разом з батьками та старшими братами і сестрами. Поліцейські охорони негайно вирушили на пошуки дитини.  
19 серпня
18 серпня у Чемпіонаті з пауерліфтингу брали участь 8 команд області, в тому числі  - Управління поліції охорони Кіровоградщини. Всього до змагань долучилися 84 учасники.
19 серпня
Вночі, 19 серпня, близько першої години, наряд групи затримання  Краматорського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області огтримав повідомлення від оператора пульту централізованого спостереження про спрацювання засобів охоронно–пожежної сигналізації на об’єкті ТОВ «Севагротранс», що у місті Краматорську.
18 серпня
Сьогодні відбувся прямий ефір на радіостанції «Голос Столиці» за участю заступника начальника Управління поліції охорони в м. Києві Віктора Веклича. Під час ефіру обговорювалися питання безпеки громадян, методи особистого захисту та захисту майна.
18 серпня
Сьогодні працівники Лубенського міжрайонного відділу поліції охорони спільно з поліцейськими Лохвицького відділу поліції припинили спробу крадіжки газового конденсату на одній з охоронюваних свердловин.