• Поліція охорони пропонує комплексне рішення по організації систем охорони автотранспорту і вантажоперевезень - спостереження за рухомими об'єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS , мережі GSM- 900/1800 і радіозв'язку по всій території України та за її межами.

     

  • Поліція охорони з допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу. Якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації з практично 100% коефіцієнтом надійності.

  • Поліція охорони забезпечує централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Надійність охорони забезпечується роботою більш як 54 пультів централізованої охорони по всій території України, на сигнали з яких одночасно реагують 750-800 груп затримання поліції охорони. 

В Черкасах поліція охорони затримала зухвалих грабіжників. Чоловіки вдерлися в ювелірну крамницю та пограбували її, але невдовзі опинилися в руках поліцейських.  
Найближчим часом у Кропивницькому в усіх тролейбусах встановлять "тривожні" кнопки виклику поліції охорони. Кнопка «Терміновий виклик поліції» слугує для інформування працівників поліції охорони про скоєні правопорушення. Вона розташована біля водія тролейбусу. Після натискання сигнал разом з координатами GPS надходить до диспетчера, який направляє на місце події найближчий екіпаж п...
Сьогодні, 14 березня, в Українському кризовому медіа центрі за участю начальника Департаменту поліції охорони генерала поліції третього рангу Сергія Будника відбулася прес-конференція щодо діяльності поліції охорони.  
Працівники поліції охорони Київщини затримали на гарячому зловмисника, який намагався обікрасти приватний будинок. Там спрацювала тривожна сигналізація, і зловмисник за кілька хвилин опинився у руках поліції.
«Як в Україні змінилася криміногенна ситуація» - це та інші гострі питання роботи правоохоронних підрозділів і поліції охорони зокрема обговорювали ведуча прямого ефіру програми «Інформаційний день» з начальником Департаменту поліції охорони генералом поліції третього рангу Сергієм Будником.
сьогодні
Васильківські поліцейські встановили учасників конфлікту, які на території пожежної частини міста Васильків влаштували «розбірки» зі стріляниною. Один з них виявився головою наглядової ...
сьогодні
20 квітня заступник начальника Управління поліції охорони в м. Києві підполковник поліції Віктор Веклич відвідав прямий ефір програми «Обозреватель Live». Під час ефіру ведучий та предс...
сьогодні
Сьогодні, 25 квітня, напередодні 31-ї річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції, в актовій залі Департаменту поліції охорони зібралися керівництво та діючі працівники, а також запроше...
вчора
В Черкасах поліція охорони затримала зухвалих грабіжників. Чоловіки вдерлися в ювелірну крамницю та пограбували її, але невдовзі опинилися в руках поліцейських.  
вчора
Сьогодні, 25 квітня, заступник начальника Управління поліції охорони в м. Києві полковник поліції Григорій Ткаченко відвідав прямий ефір програми «До і після полудня з Миколою Матвєєвим»...
вчора
В нічному закладі відпочинку, який знаходиться на вулиці Потебні у Луцьку, виникла масова бійка. Аби припинити порушення громадського порядку, адміністрація закладу натиснула на кнопку тривожного в...
21 квітня
У навчальному центрі Національної гвардії України в Нових Петрівцях завершилися тактико-спеціальні навчання з питань безпеки під час міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017». ...
18 квітня
Завдяки професійним діям працівників груп реагування батальйону Управління поліції охорони Черкаської області затримано квартирного крадія-рецидивіста, який перебував у розшуку.
11 квітня
Найближчим часом у Кропивницькому в усіх тролейбусах встановлять "тривожні" кнопки виклику поліції охорони. Кнопка «Терміновий виклик поліції» слугує для інформування працівників поліці...
10 квітня
Участь у змаганнях брали команди Національної поліції, Національної гвардії, Держприкордонслужби, ДСНС та відомчих навчальних закладів.
6 квітня
Поєдинки першого в МВС турніру з панкратіону «Кубок Міністра внутрішніх справ України» відбулися сьогодні, 6 квітня. Участь у змаганнях взяли команди Національної поліції, Національної ...
5 квітня
Сьогодні, 5 квітня, у Міжнародному виставковому центрі, що стане головною ареною «Євробачення-2017», під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового...

Новини регіонів

сьогодні
Відповідно до Календарного плану спортивно-масових заходів з професійно-прикладних та ігрових видів спорту на 2017 рік, на базі спортивного залу Управління поліції охорони в Одеській області було проведено змагання з гирьового спорту.  
сьогодні
В день 31-ї річниці аварії на ЧАЕС в Управлінні поліції охорони Хмельниччини подякували діючим працівникам поліції охорони, які близько 30 років тому виконували свій службовий обов’язок - не побоялися пожертвувати своїм здоров’ям, життям, сім’єю для того, щоб ліквідувати страшну катастрофу.  
сьогодні
Вже 31 рік поспіль весняної пори Україна згадує найбільш масштабну техногенну катастрофу сучасності – аварію на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС.  
сьогодні
25 квітня наряд поліції охорони отримав інформацію про спрацювання засобів охоронної сигналізації в приватному будинку, розташованого у селі неподалік Костянтинівки. Виявилося, що до помешкання проник злодій.  
сьогодні
Потужний хімічний вибух, який стався 26 квітня 1986 року у Чорнобилі, назавжди змінив світ. Наслідки найбільшої за всю історію техногенно-екологічної катастрофи ще сотні літ відчуватимуть на собі майбутні покоління. Завдяки мужності ліквідаторів вдалося приборкати атомну стихію. Їхній відважний вчинок назавжди залишиться у нашій пам’яті.  
сьогодні
31-шу сумну річницю з моменту катастрофи на Чорнобильській АЕС в Ужгороді вшанували покладанням квітів. Чорнобильці, керівники області, міста та небайдужі ужгородці відвідали урочистості, не оминули пам’ятну дату і працівники поліції охорони Закарпаття.  
сьогодні
Зазвичай злодіїв приваблюють помешкання, які не захищені та в яких відсутні господарі. А на травневі свята чимало буковинців планують поїхати у відпустки або відправитися у гості. Тому, аби не втратити своє майно та не зіпсувати весняно-святкового настрою, поліцейські охорони радять громадянам подбати про технічний захист своїх помешкань.  
сьогодні
Сьогодні, в день 31-ї річниці катастрофи на Чорнобильській атомній станції, в Управлінні поліції охорони Івано-Франківської області відбулись поминальні заходи за постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.  
сьогодні
Васильківські поліцейські встановили учасників конфлікту, які на території пожежної частини міста Васильків влаштували «розбірки» зі стріляниною. Один з них виявився головою наглядової ради публічного акціонерного товариства «Холдингова компанія «Київміськбуд»» Володимиром Слончаком.  
сьогодні
20 квітня заступник начальника Управління поліції охорони в м. Києві підполковник поліції Віктор Веклич відвідав прямий ефір програми «Обозреватель Live». Під час ефіру ведучий та представник поліції охорони обговорили актуальну тему квартирних крадіжок, а також те, як убезпечити своє майно від зазіхань злочинців.