• Поліція охорони пропонує комплексне рішення по організації систем охорони автотранспорту і вантажоперевезень - спостереження за рухомими об'єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS , мережі GSM- 900/1800 і радіозв'язку по всій території України та за її межами.

     

  • Поліція охорони з допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу. Якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації з практично 100% коефіцієнтом надійності.

  • Поліція охорони забезпечує централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Надійність охорони забезпечується роботою більш як 54 пультів централізованої охорони по всій території України, на сигнали з яких одночасно реагують 750-800 груп затримання поліції охорони. 

Сьогодні групи реагування поліції охорони діють таким чином, щоб наряди в найкоротші терміни доїздили до охоронюваних об’єктів. В межах міста Києва час прибуття на спрацювання сигналізації становить до 5 хвилин.  
Про спробу обікрасти ювелірну крамницю, що знаходиться в райцентрі на Ринковій площі, поліцейських Шумського відділення поліції повідомив диспетчер поліції охорони. Оперативно виїхавши на місце події, поліцейські не дали змоги зловмисникам довести злочин до кінця. Лиходії залишили крамницю ні з чим.  
Загалом за добу наряди реагування поліції охорони здійснюють понад 2500 виїздів, реагуючи на спрацювання тривожної сигналізації з обєктів та помешкань громадян, які перебувають під охороною. Зокрема, щодоби поліцейські охорони в середньому здійснюють 140 виїздів, реагуючи на повідомлення по спецлінії «102».
7 грудня у Рівненському вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони відбулися змагання з плавання серед органів поліції охорони, на які до Рівного приїхали працівники поліції охорони з усіх областей України.  
Матеріально-технічну базу поліції охорони в Київській області поповнили чотирнадцять службових автомобілів марки «Renault Duster» та марки «DaewooSens», що будуть використовуватись групами швидкого реагування на території Київщини.
15 грудня
З 1 грудня в Управлінні поліції охорони в Тернопільській області почали працювати відповідно до нових стандартів. Правоохоронці УПО разом з патрульною поліцією та групами швидкого реагування ГУНП з...
15 грудня
14 грудня працівники Управління поліції охорони в Чернівецькій області спільно з поліцейськими інших підрозділів Національної поліції області провели оперативно-тактичне навчання «Тривога в б...
15 грудня
До Управління поліції охорони в Харківській області знову завітали давні друзі - представники Холодногірської районної організації Товариства Червоного Хреста України. Спільними зусиллями підрозділ...
15 грудня
14 грудня підполковник поліції Віктор Веклич став гостем прямого ефіру на телеканалі «ОБОЗ ТВ» інтернет-видання «Обозреватель». Під час розмови з ведучим студії Віталієм Пів...
15 грудня
Сьогодні групи реагування поліції охорони діють таким чином, щоб наряди в найкоротші терміни доїздили до охоронюваних об’єктів. В межах міста Києва час прибуття на спрацювання сигналізації ст...
14 грудня
Правоохоронці обговорили з учнями 10-х класів загальноосвітніх шкіл № 7 та № 11 не тільки питання прав людини, а й розповіли дітям про службу в поліції охорони.  
14 грудня
Про спробу обікрасти ювелірну крамницю, що знаходиться в райцентрі на Ринковій площі, поліцейських Шумського відділення поліції повідомив диспетчер поліції охорони. Оперативно виїхавши на місце под...
14 грудня
Сьогодні вночі, о 02.44 годині, група реагування Бахмутського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області, яка несе службу у місті Костянтинівка, по лінії "102" отримал...
14 грудня
Активна громадська позиція поєднала учнів, студентів, працівників поліції охорони та патрульної поліції Вінниці спільним науковим заходом, що відбувся у Вінницькому вищому професійному училищі Депа...
13 грудня
«Спорт- це життя!» - саме під таким гаслом розпочався зимовий чемпіонат з футзалу серед працівників силових та правоохоронних органів Полтавської області.
13 грудня
Зимові свята чимало українців святкують за межами міста чи країни, залишаючи оселі без нагляду. У злодіїв же настає пора посиленої "роботи".  
13 грудня
Більше ніж 500 кнопок «Термінового виклику поліції» допомагають забезпечувати охорону громадського порядку в регіоні. Кількість таких систем на території Запорізької області в...

Новини регіонів

15 грудня
З 1 грудня в Управлінні поліції охорони в Тернопільській області почали працювати відповідно до нових стандартів. Правоохоронці УПО разом з патрульною поліцією та групами швидкого реагування ГУНП забезпечують громадську безпеку та публічний порядок. Окрім виїзду на спрацювання гарячої кнопки та сигналізації на ввірених їм об'єктах, поліцейські охорони відтепер реагуватимуть та відпрацьовуватимуть сигнали по спецлінії "102".  
15 грудня
Сьогодні, 15 грудня, в Управлінні поліції охорони в Житомирській області було проведено заняття з набуття умінь та навичок, необхідних для надання першої медичної допомоги. Заняття, ініційоване очільником підрозділу, провели для поліцейських охорони представники Товариства Червоного Хреста.  
15 грудня
З метою визначення працівників для призначення на вищі посади в порядку просування по службі із числа найбільш досвідчених, професійно підготовлених та ініціативних поліцейських, які мають лідерський потенціал та організаторські здібності, було організовано та проведено психологічне дослідження у колективах та опитування поліцейських територіальних підрозділів поліції охорони Донецької області.  
15 грудня
13 грудня у Чернівцях в приміщенні Медіа-центру «Belle Vue» відбулася презентація фонду, ціллю якого є здійснення благодійної діяльності та допомоги тим, хто її потребує.  
15 грудня
У нічний час екіпаж наряду реагування Маріупольського відділу поліції охорони отримав повідомлення від оператора пульту централізованого спостереження про спрацювання кнопки термінового виклику поліції.  
15 грудня
Щоб уникнути крадіжок у магазинах, власники часто встановлюють камери спостереження, які допомагають вистежити крадіїв. Стала в нагоді така система і 33-річній власниці одного із торгових закладів у місті Долина, яка звернулася до поліції. На місце події негайно прибули працівники поліції охорони Івано-Франківської області.  
15 грудня
Працівники Управління поліції охорони Львівської області підсумували результати службової та фінансово-господарської діяльності своїх підрозділів у листопаді 2017 року.  
15 грудня
Зловмисника видала підозріла поведінка - щойно побачивши службовий автомобіль поліції, він намагався накивати п'ятами. Однак був оперативно затриманий працівниками спільного наряду поліції охорони та Слов’янського відділу поліції ГУНП в Донецькій області.  
15 грудня
Днями у ресторані у Білгород-Дністровському спрацювала кнопка «Термінового виклику поліції». Наряд реагування негайно виїхав на місце виклику, де до них звернувся адміністратор ресторану та повідомив, що невідомий чоловік здійснив крадіжку майна ресторану.  
15 грудня
Близько 2 години ночі в одному із торгівельних закладів Запоріжжя було затримано жінку, яка намагалася винести із торгового закладу товар, не оплативши його вартість на касі.