• Поліція охорони забезпечує централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Надійність охорони забезпечується роботою більш як 54 пультів централізованої охорони по всій території України, на сигнали з яких одночасно реагують 750-800 груп затримання поліції охорони. 

  • Поліція охорони пропонує комплексне рішення щодо організації систем охорони автотранспорту та вантажоперевезень - спостереження за рухомими об’єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS, мережі GSM-900/1800 та радіозв'язку по всій території України та поза її межами.

     

  • Поліція охорони з допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу. Якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації з практично 100% коефіцієнтом надійності.

У Києві, на Софіївській площі, пройши урочистості з нагоди свята. В заходах взяли участь представники підрозділів Національної поліції, серед інших і Департамент поліції охорони, запрошені почесні гості. Серед присутніх були мер столиці Віталій Кличко, Голова РНБО Олександр Турчинов, Посол США в Україні Джефрі Пайєтт.
Сьогодні, 1 липня 2016 року, Національна академія внутрішніх справ відзначила 95 річницю з дня свого заснування. Навчальний заклад нині розвивається у всіх напрямках освітньої діяльності та зарекомендував себе як провідний науковий і методичний центр, базовий заклад для підготовки нової генерації правоохоронців.  
Чиї вони ті широкі плечі, за якими ховаються президенти, депутати, бізнесмени? Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців визначив найкращих янголів-охоронців, з якими ні в політиці, ні у бізнесі не страшно.  
На Чемпіонаті України «Тілоохоронець-2016» обидві команди Управління поліції охорони з фізичної безпеки показали високий і професійний рівень підготовки зі стрільби.  
Сьогодні, 12 червня, на аеродромі у с. Півці у Чернігівській області проходить другий день змагань Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців, під час якого учасники продемонстрували навички контраварійного водіння автомобілем та пошук вибухових пристроїв у автомобілі.  
вчора
Сьогодні, 28 серпня, проходить третій етап Чемпіонату України з кільцевих гонок. Більше ніж шістдесят спортсменів зі всієї України знову вийшли на стартову решітку.
25 серпня
- В навчальних закладах України вже встановлено півтори тисячі «тривожних» кнопок поліції охорони, з яких - 260 у ВНЗ, у коледжах і професійно-технічних училищах - більше 200, в дошкіль...
24 серпня
У житті кожного народу є події, які назавжди входять в його історію, визначають свідомість, місце і роль у цивілізаційних процесах. Такі події пройшли червоною ниткою і через усю історію українсько...
23 серпня
У Департаменті поліції охорони відбулися урочистості, присвячені святкуванню Дня Державного Прапора України та 25 річниці Незалежності України. З привітаннями із сьогоднішнім та наступаючим державн...
23 серпня
Шановні колеги, вітаю вас з Днем Державного Прапора України! Поява українського прапора – блакитного з жовтим - пов`язана з революційною боротьбою українців за національну незалежність. Укр...
22 серпня
Збережемо у пам’яті імена тих працівників Державної служби охорони, а тепер вже поліції охорони, хто загинув у боротьбі зі злочинністю під час виконання службових обов'язків:
22 серпня
14 років тому, при виконання службового обов`язку загинув від рук злочинців міліціонер-водій групи затримання централізованої охорони батальйону міліції ВДСО при Херсонському МВ УМВС Ликов Олексій ...
22 серпня
22 серпня - День вшанування пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків.  
19 серпня
Управління поліції охорони в Київській області в рамках проведеного тендеру придбало в компанії "УкрАвто" 18 нових автомобілів для несення служби нарядами груп шв...
18 серпня
Останнім часом у зв`язку зі збільшенням кількості квартирних крадіжок, нападів та вуличних грабежів громадяни стурбовані власною безпекою. З цими питаннями і звернулися до очільника Департаменту жу...
18 серпня
Управління поліції охорони в Київській області в рамках проведеного тендеру придбало в компанії "УкрАвто" 18 нових автомобілів для несення служби нарядами груп швидкого реагування.  
16 серпня
Як вберегтися від грабежу на вулиці, які заходи безпеки вжити аби не привертати увагу зловмисників та як діяти в разі нападу – про це йшла розмова журналістів з начальником Департаменту поліц...

Новини регіонів

вчора
Сьогодні, 28 серпня, проходить третій етап Чемпіонату України з кільцевих гонок. Більше ніж шістдесят спортсменів зі всієї України знову вийшли на стартову решітку.
26 серпня
У Маріуполі відбулася довгоочікувана подія для автолюбителів - «Drag-Racing». Гонки пройшли на території старого аеродрому. Організаторами заходу виступила громадська організація «Маріупольський союз автолюбителів» за підтримки управління фізичної культури і спорту.
26 серпня
Інцидент стався днями в Покровському районі міста. О 2 годині 13 хвилин на пульт Криворізького відділу управління поліції охорони надійшло повідомлення про спрацювання засобів тривожної сигналізації, встановлених на одній з автостоянок району, при спробі відкриття автомобіля.
26 серпня
Працівники Управління поліції охорони в Харківській області на вулиці Л. Пастера затримали агресивного молодика, який вчинив сварку з водієм таксі та відмовлявся сплачувати вартість наданих транспортних послуг.  
26 серпня
Поліцейські Білоцерківського відділу поліції охорони затримали агресивного чоловіка, який намагався «провчити» свою дружину.
26 серпня
У Суворівському районі Одеси наряд поліції охорони затримав нетверезого чоловіка, що розбив вітрину в одному з охоронюваних магазинів.
26 серпня
Вдалі крадіжки з магазинів вселяють молодикам віру у свою вдачу та безкарність, та цього разу їм не вдалось вийти з приміщення непоміченими. Тепер на крадіїв чекає лава підсудних.
25 серпня
24 серпня, в центрі Запоріжжя та на острові Хортиця, з самого ранку розпочались заходи на честь Дня Незалежності України. Співробітники відділів поліції охорони міста Запоріжжя також прийняти участь у святкуванні.
25 серпня
З метою інформування та підготовкою до проведення соціальної всеукраїнської акції «Квартира під охорону – 2016» поліцейські охорони встановили на площі центру міста Тернопіль рекламно-інформаційний намет, де ознайомлювали громадян з діяльністю поліції охорони.
25 серпня
У скоєнні майнового злочину правоохоронці викрили 29-річного харків’янина.