Головна - Регіони - Кривий Ріг

Криворізький міський відділ Управління поліції охорони в Дніпропетровській області

13 квітня
Вчора близько 8 години вечора до Криворізького відділу поліції охорони по спецлінії «102» надійшло повідомлення - на території одного з ліцеїв Покровського району міста невідомий чоловік зрізає металеві конструкції.  
6 квітня
Вчора Криворізький відділ поліції охорони взяв участь у святі «Великодня писанка», організованому Криворізькою загальноосвітньою школою-інтернатом І-ІІ ступенів №1 Криворізької міської ради Дніпропетровської області.
30 березня
З початком весни розпочинається і сезон польових робіт, який відзначається перевезенням посівного матеріалу, зберіганням його, посівом, вирощуванням, збиранням та транспортуванням врожаю. У зв’язку зі значними капіталовкладеннями в цей процес, більшість аграріїв прагнуть запобігти непередба...
28 березня
Днями по спецлінії «102» Криворізький відділ поліції охорони отримав повідомлення, яке надійшло від мешканки багатоповерхового будинку, про те, що на даху невідомий чоловік вирізає кабель.
15 березня
13 березня на пульт централізованого спостереження Криворізького відділу поліції охорони надійшов сигнал тривоги з торгово-розважального центру. На місце події негайно вирушив наряд реагування поліції охорони.