• Поліція охорони забезпечує централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Надійність охорони забезпечується роботою більш як 54 пультів централізованої охорони по всій території України, на сигнали з яких одночасно реагують 750-800 груп затримання поліції охорони. 

  • Поліція охорони з допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу. Якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації з практично 100% коефіцієнтом надійності.

  • Поліція охорони пропонує комплексне рішення щодо організації систем охорони автотранспорту та вантажоперевезень - спостереження за рухомими об’єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS, мережі GSM-900/1800 та радіозв'язку по всій території України та поза її межами.

     

Сьогодні вранці начальник Департаменту поліції охорони виступив експертом у сюжеті ранкового ефіру на телеканалі «1+1» щодо того, як громадянам убезпечити себе, користуючись інтернет-сервісами.  
Сьогодні, 5 квітня, під час прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України на запитання громадян відповідав начальник Департаменту поліції охорони Національної поліції України генерал поліції третього рангу Сергій Будник.  
26 березня у Рівненському вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони відбувся День відкритих дверей. Усі бажаючі мали змогу оглянути училище, ознайомитися з умовами вступу та навчання, побувати на показових виступах з рукопашного бою, на відпрацюванні тактичних дій та відвідати виставку вогнепальної зброї.  
22 березня 2016 року у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони відбувся День відкритих дверей. За традицією, в цей день колектив училища з нетерпінням та відвертою радістю очікував абітурієнтів та їх батьків для того, щоб якнайкраще розповісти про свій навчальний заклад.  
Про це сьогодні, 19 лютого, йшлося на прес-конференції в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ».  
29 квітня
За ініціативи Сергія Будника представники Департаменту та Управління поліції охорони в м. Києві привітали вихованців дитячого будинку «Малятко» з наступаючими Великодніми святами.
29 квітня
Керівники підрозділів поліції охорони з усієї України зібралися сьогодні аби відзвітувати про підсумки діяльності у 1 кварталі 2016 року.
28 квітня
Як убезпечити себе, своє помешкання та майно від злочинних посягань – на ці та інші питання щойно в ефірі радіо «Голос столиці» розповідав начальник Департаменту поліції охорони, ...
27 квітня
З наближенням свят багато хто полишить свої домівки аби поїхати провідати родичів і близьких. У програмі «На слуху» поміж інших обговорювалися питання як убезпечити житло та майно на ча...
27 квітня
13.00 – 14.00 Програма «На слуху» Гість програми - Сергій Будник, начальник Департаменту поліції охорони, генерал поліції 3-го рангу. Тема:«Пограбування, крадіжки, розбійні...
26 квітня
З нагоди 30-ї річниці Чорнобильської трагедії на території Міністерства внутрішніх справ України відбулося вшанування жертв катастрофи.
26 квітня
26 квітня виповнюється 30 років від дня Чорнобильської катастрофи - найбільшої техногенної аварії в історії людства. Поліція охорони також вшанувала пам’ять ліквідаторів та жертв ав...
25 квітня
У Департаменті поліції охорони відбулися заходи з вшанування 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи.
25 квітня
Училище відкрило свої двері учням місцевих шкіл, які в недалекому майбутньому стоятимуть перед вибором професії.
25 квітня
Очільник Департаменту поліції охорони давав рекомендації щодо того як не стати жертвою вуличних грабіжників, а також як діяти у випадку, якщо пограбування сталося.
25 квітня
З нагоди 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, Вашій увазі пропонується документальний фільм про участь працівників органів внутрішніх справ та військовослужбовців внутрішніх військ у ліквідації ...
23 квітня
Журналістів програми «Сніданок на 1+1» в розмові з начальником Департаменту поліції охорони Сергієм Будником хвилювала актуальна тема: «Як не стати жертвою вуличних злочинів».

Новини регіонів

29 квітня
За ініціативи Сергія Будника представники Департаменту та Управління поліції охорони в м. Києві привітали вихованців дитячого будинку «Малятко» з наступаючими Великодніми святами.
29 квітня
Напередодні Великодня керівництво Управління поліції охорони Миколаївщини організувало для вихованців 8-х класів Миколаївської школи-інтернат № 4 захоплюючу мандрівку до Миколаївського обласного краєзнавчого музею.
29 квітня
Поліцейським охорони часто доводиться затримувати осіб, які намагалися або вже скоїли крадіжку у супермаркетах Рівного. Цього разу «на гарячому» впіймали 19-річного хлопця.
29 квітня
Декілька років поспіль працівники Управління поліції охорони в Тернопільській області піклуються про дітей із особливими потребами Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру. Традиційно, в переддень Великодня правоохоронці завітали до підшефних з пасочками та гостинцями.
29 квітня
Керівники підрозділів поліції охорони з усієї України зібралися сьогодні аби відзвітувати про підсумки діяльності у 1 кварталі 2016 року.
29 квітня
Страсна п’ятниця - найскорботніший день року для вірян. Цього дня християни  згадують страждання на Хресті і смерть Ісуса Христа. У Мукачівському міжрайонному відділі Управління поліції охорони в Закарпатській області страсну п’ятницю розпочали з молебні.
29 квітня
У вихідні в Запоріжжі пройшли змагання з міні-футболу серед підрозділів поліції охорони в Запорізькій області. Всього в спортивному турнірі взяли участь 7 команд.
28 квітня
Як убезпечити себе, своє помешкання та майно від злочинних посягань – на ці та інші питання щойно в ефірі радіо «Голос столиці» розповідав начальник Департаменту поліції охорони, генерал поліції 3 рангу Сергій Будник.
28 квітня
Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, люди доволі часто роблять необдумані вчинки, за які потім дорого розплачуються. Серед тих, кому затьмарила розум оковита, став 21-річний житель Тернополя, який прийшов на закупи до однієї з продуктових гуртівень.
28 квітня
Настав довгоочікуваний та відповідальний період часу для абітурієнтів – зовнішнє незалежне оцінювання, від результатів якого в переважної більшості буде залежати подальша доля та обраний навчальний заклад