• ДСО забезпечує централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Надійність охорони забезпечується роботою більш як 70 пультів централізованої охорони по всій території України, на сигнали з яких одночасно реагують 750-800 груп затримання Державної служби охорони. 

  • Державна служба охорони пропонує комплексне рішення щодо організації систем охорони автотранспорту та вантажоперевезень - спостереження за рухомими об’єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS, мережі GSM-900/1800 та радіозв'язку по всій території України та поза її межами.

     

  • Державна служба охорони за допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу. Якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації з практично 100% коефіцієнтом надійності.

Конкурс дитячої творчості – завжди приємний захід у системі органів внутрішніх справ. Колектив столичної Державної служби охорони протягом місяця обирав найкращий дитячий малюнок на тему «Державна служба охорони в нашому житті».
В наш час діти ведуть активний спосіб життя. Вони самостійно, без нагляду дорослих, перебувають на вулиці, відвідують школу та спортивні секції. І часто батьки задумуються – як же саме за таких обставин забезпечити цілковиту безпеку власної дитини? Фахівці Державної служби охорони пропонують для вказаних потреб GPS-трекер.
Обговорювали актуальні питання сьогодення. Говорили про функції, структуру, умови роботи Державної служби охорони.
Департамент Державної служби охорони при МВС України бере участь у ХІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2015». Упродовж декількох днів кожен відвідувач заходу зможе дізнатися про всі новинки та послуги, які надає Державна служба охорони.
Перемогою команди Державної служби охорони при МВС України завершився у Львові Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців
29 січня
Як не стати жертвою квартирних крадіїв, з’ясовували журналісти телеканалу «Україна». У студії програми «Глядач як свідок» одним з експертів виступив заступник начальни...
22 січня
До роботи конкурсної комісії з визначення переможців та призерів конкурсу дитячої творчості на кращий малюнок з тематики діяльності поліції охорони долучився і начальник Департаменту генерал поліці...
15 січня
Хворий літній чоловік, залишений рідними у замкненій квартирі, намагався вийти на вулицю через балкон третього поверху. Пенсіонера побачили працівники чергового наряду поліції охорони, і з допомого...
14 січня
«Війна не забере твою мрію!» – саме під таким гаслом пройде талант-шоу «Time of changes» для обдарованих дітей та молоді, сім'ї яких постраждали внаслідок воєнних дій ...
4 січня
Січень – один із лідерів за кількістю квартирних крадіжок. Як не стати жертвою квартирних крадіїв, з’ясовували журналісти телеканалу «1+1». Поради давав і заступник начальни...
28 грудня 2015р.
Заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв та заступник начальника Управління поліції охорони в місті Києві Віктор Веклич провели робочі зустрічі з мешканцями житлов...
23 грудня 2015р.
Слухання відвідав начальник Департаменту поліції охорони генерал поліції третього рангу Сергій Будник, який є Головою координаційної Ради загальнонаціонального Форуму з безпеки дорожнього руху.
15 грудня 2015р.
У спеціалізованому дитячому будинку «Малятко» за ініціативи керівництва Департаменту поліції охорони було встановлено кнопку «Термінового виклику поліції».

Новини регіонів

5 лютого
Про це йшлося на прес-конференції, присвяченій всеукраїнському проекту талант-шоу «Time of changes» для обдарованих дітей та молоді, сім'ї яких постраждали внаслідок воєнних дій на Сході України.
5 лютого
Завдяки встановленій в крамниці кнопці тривожної сигналізації, поліцейські охорони по «гарячих» слідах затримали зловмисників, які здійснили крадіжку ювелірних виробів.
4 лютого
Подія сталася днями близько 18 години вечора в одному із торгівельно-розважальних центрів Жовтневого району міста Запоріжжя. На пункт центрального спостереження Управління поліції охорони надійшов сигнал «Тривога». Кнопку тривожної сигналізації натиснув адміністратор магазину.
4 лютого
Перебуваючи на службі з охорони залізничної колії від станції Кропивник до станції Креховичі, працівники поліції охорони в Івано-Франківській області затримали неповнолітніх юнаків, які демонтували частину залізничної колії, чим завдали значної шкоди. Наслідки від скоєного могли б призвести до сходження потягу з залізничних рейок.
4 лютого
Сьогодні вночі, близько другої години, на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони у Вінницькій області надійшов сигнал «Тривога» з адміністративного корпусу лікарні, що в місті Вінниці.
4 лютого
Завдяки договірним відносинам Криворізького міського відділу Управління поліції охорони і ПАТ «Укртелеком» затримано злодія, який разом з напарником зрізав телефонний кабель на дахах будинків.
4 лютого
4 лютого о 6 годині ранку особовий склад Маріупольського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області було піднято за сигналом «Тривога» з метою проведення тактичних занять.  
4 лютого
3 лютого 2016 року співробітники Управління поліції охорони Донецької області взяли участь у робочій нараді з поліцейськими Головного Управління поліції в Донецькій області, які працюють з дітьми.
4 лютого
Прибувши на місце виклику за кілька хвилин, наряд групи затримання Управління поліції охорони в місті Києві затримав чоловіка, який зрізав близько 90 метрів інтернет-кабелю.  
4 лютого
У Рівному поліцейські охорони за день двічі виїжджали на «тривожні» сигнали до охоронюваного супермаркету. В обох випадках відвідувачі намагалися винести за межі каси неоплачені товари.